COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Cumayeri Çevrik Mahallesi Meşe Park Konutlarında 99 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 99m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11563
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 99m2
Ada 380
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A3 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Düzce İli, Cumayeri İlçesi, Çevrik Mahallesi, 185. Sokak, Meşe Park Konutları, No:1/5, A3 Blok, D:10

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; İlçe merkezinde Kaymakamlık binasının karşısındaki Fatih Caddesine girilir. Cadde istikametinde yaklaşık 1 km ileriden sağa dönülür. Konu taşınmazın bulunduğu site bu sokak istikametinde yaklaşık 200m ileride karşımıza çıkmaktadır. Bölge, orta gelir grubuna hitap etmekte olup, her türlü alt yapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Ulaşım halk otobüsleri ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, Karin Gıda ve Melen Konutları bulunmaktadır.

Özellikler: A3 Blok (10) bağımsız bölüm numaralı meskende, zeminler salon ve oda hacimlerinde laminat olup, diğer hacimler seramiktir. Duvarlar boyalı olup, ıslak hacimler seramiktir. Giriş kapısı ahşap görünümlü çelik kapı olup, iç kapılar panel doğramadır. Pencereler PVC esaslı malzemeden imal edilmiştir. Mutfak dolabı mdf olup, tezgahı mermerdir. Banyo ve duş hacimlerinde klozet montajı yapılmış duşa kabin montajı yapılmamıştır. Isıtma sistemi doğalgaz ile sağlanmakta olup, radyatör, saat ve kombi montajı yapılmamıştır.  Projesinde ve mahallinde 10 nolu mesken bina girişine göre sol arka kolda 2. katta yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre, salon, 3 oda, mutfak, balkon, duş, wc ve antre hacimlerinden oluşmakta olup, toplam kapalı alanı brüt 99m2 dir. 

Konu gayrimenkullerin bulunduğu, 9.561,80m2 yüzölçümlü arsa üzerinde vaziyet planı incelendiğinde, A1, A2, A3, A4, B1, B2, B3, ve B4 Bloklardan oluştuğu görülmüştür. A1 Blok, ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında, zemin kat + 3 normal kat + çatı katından oluşmaktadır. Zemin kat ve diğer katlarda 4 er adet mesken olmak üzere toplam 16 bağımsız bölümden oluşmaktadır. 3.normal kattaki meskenler dublekstir. A3 ve A4 Bloklar, ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında, bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat + çatı katından oluşmaktadır. Bodrum katında sığınak, Zemin kat ve diğer katlarda 4 er adet mesken olmak üzere toplam 16 bağımsız bölümden oluşmaktadır. 3.normal kattaki meskenler dublekstir. A4 blok bodrum katında kapıcı dairesi bulunmaktadır. B1 blok, ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında, zemin kat + 3 normal kattan oluşmaktadır. B1 Blok zemin kat ve diğer katlarda 4 er adet mesken olmak üzere toplam 16 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Sitede doluluk oranı %30 civarındadır. Değerlemeye konu taşınmazların dış cephesi akrilik boyalıdır.A1 blok ve A3 blok giriş kapıları montajı yapılmamıştır. A4 blok ve B1 blok giriş kapıları demir doğramadır. Tüm bloklarda merdivenler ve sahanlıklar mermer olup korkuluklar alüminyum doğramadır. Blokların tamamının girişleri zemin kattan ve site içi yoldan(blokların birbirlerine bakan cephelerinden) sağlanmaktadır.

Not: 25.12.2014 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.