COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Yenişehir Oryıl My Office' de 140 m2 Ofis

Bankadan 140m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13312
Metre Kare 140m2
Ada 976
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 13
Bağımsız Bölüm B 48
Bulunduğu Kat 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Diyarbakır İli, Yenişehir İlçesi, Seyrantepe (Yenişehir) Mah., Prof. Dr. Selahattin Yazıcıoğlu, Oryıl My Office, No:10, B Blok, 12. kat, Bağımsız Bölüm no:48

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, B blok 12. katta yer alan 48 bağımsız bölüm nolu ofisdir. Projede ve yerinde B Blok 48 bağımsız bölüm nolu ofis 140 m2 brüt kullanım alanına sahip olup; antre, salon, 3 adet oda, mutfak, banyo hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç tefrişatı incelenememiş ve ölçüm yapılamamıştır. Bu nedenle taşınmazın onaylı mimari projesinden alınan ölçüler doğrultusunda mevcut durum değeri takdir edilmiştir. Taşınmazlar tapu kayıtlarında ve projede "Mesken" olarak planlanmış ise de; ana gayrimenkul halihazırda iş merkezi konseptinde uygulandığından bina genelindeki bağımsız bölümlerin ofis/büro amaçlı kullanıldığı ve talep gördüğü gözlenmiştir.

Taşınmazın bulunduğu Oryıl My-Office Sitesi 8628,65 m2 yüz ölçümlü 976 ada 3 parsel üzerinde konumlu olup 3 Blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu B Blok 4/C yapı sınıfında, betonarme karkas yapı tarzında, B+Z+A+13N kat olmak üzere 16 kat olarak inşa edilmiştir. Ana taşınmazın bulunduğu arsa topoğrafik yapısı itibariyle düz olup; jeolojik yapısı itibariyle 2.derece deprem bölgesinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkullerin dış cephesi dış cephesi ısı yalıtımlı mantolama ve kısmen kompozit giydirme kaplı olup, binanın giriş ve iç kısmındaki zeminler ve merdivenlerin kaplamaları granit mermer, duvarlar ise granit seramik kaplıdır. Taşınmazın bulunduğu blokta 2 adet asansör mevcuttur. Isınma sistemi VRF ile sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu B Blok projesinde ve yerindeki duruma göre; bodrum katta sığınak, elektrik odası, tesisat odası ve yüzme havuzu, zemin katta; 3 adet asma katlı dükkan ve bina girişi, asma katta zemin kattaki dükkanlara ait alanlar normal katların her birinde 4 adet büro olmak üzere ana B blokta toplamda 55 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu site içerisinde açık otopark ve kafeterya bulunmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaz, Diyarbakır İli, Yenişehir İlçesi, Yenişehir Mahallesi, Prof.Dr.Selahattin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde konumlu, Oryıl My- Office Sitesi, 10-B kapı nolu B bloğun 12.katındaki 48 bağımsız bölüm nolu dairelerdir. Tarif olarak; Elazığ Bulvarı üzerinde güney istikametinde bir süre ilerledikten sonra, Diyarbakır Bölge Adliyesi geçildikten sonra sol tarafa ayrılan Prof.Dr.Selahattin Yazıcıoğlu Caddesine dönülür, buradan bir süre ilerledikten sonra 1-B nolu bina girişi ile Oryıl My-Office Sitesine ulaşılmaktadır. Site girişi Prof.Dr.Selahattin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinden verilmiştir.

Not: 15.10.2015 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur. TAPU NİTELİĞİ MESKEN OLARAK GEÇMEKTEDİR.