COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Yenişehir Mahallesinde Oryıl My Office Sitesi'nde 3+1 Ofis

Bankadan 140m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15320
Metre Kare 140m2
Ada 976
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 13
İskan Tarihi 15/10/2015
Ruhsat Tarihi 20/01/2012
Bağımsız Bölüm C BLOK 11
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenişehir Mah. Prof.Dr.Selahattin Yazıcıoğlu Cad. Oryıl My Office Sit. C Blok No: 1 C/Blok / 11 Yenişehir / Diyarbakır

Açıklama

Özellikler: 11 BB nolu mesken; C Blok, 3. normal katında bina girişine göre sol-arka tarafta konumlu, kuzeybatı ve kuzeydoğu cepheli meskendir. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık 140,00 m2 brüt kullanım alanlı olup, antre, salon, 3 oda, 1 mutfak, 1 banyo olarak planlanmıştır.

Site; 3 adet bloktan (A,B ve C) oluşmaktadır. Site bahçe duvarı ile çevrili olup çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Sitede, açık otopark alanı bulunmaktadır. SİTE BAKIMLIDIR. Taşınmazın bulunduğu C Blok parselin güney cephesinde köşe konumludur. C bloğun bina giriş kapısı camlı alüminyum doğrama, girişte yer döşemeleri ve duvarlar seramik kaplamadır. C blokta 2 adet asansör mevcuttur. BLOK BAKIMLIDIR. 

Ulaşım: Taşınmaz Yenişehir Mah. Prof.Dr.Selahattin Yazıcıoğlu Cad. Oryıl My Office Sit. C Apt. No: 1 C/Blok / 11 Yenişehir / Diyarbakır açık adresinde yer almaktadır. Taşınmazlara ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Elazığ Caddesinden Elazığ İli istikametinde ilerlerken Dağkapı Meydanını yaklaşık 162 m geçtikten sonra sağ tarafta yer alan Mimar Sinan Caddesine dönülür. Konu taşınmazlar yaklaşık 100 m ilerde sol tarafta yer alan parselde konumlanmaktadır.

Not: 20/01/2012 tarihli yapı ruhsatı ve 15/10/2015 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu niteliği "mesken" olarak geçmektedir, ofis olarak kullanılmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.