COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Yenişehir Kooperatifler Mahallesinde 3+1 145 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 145m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13190
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 596
Parsel 114
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Diyarbakır İli, Yenişehir İlçesi, Kooperatifler Mah., Akkoyunlu 4. Sok., No:13, Zemin Kat, Bağımsız Bölüm No:2

Açıklama

Özellikler: 2 bağımsız bölüm no.lu mesken, binanın zemin katında, apartman girişine göre sağ, ön cephede yer almaktadır. Binanın yol cephesinden bakıldığında arka cephede konumludur. Mesken antre-hol + 3 oda + 1 salon + 1 mutfak + 1 banyo, kiler ve 1 wc bölümlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 145 m2 kullanım alanına sahiptir. Mesken kuzeybatı ve kuzeydoğu cephelidir. Banka bilgisi dahilinde ekspertiz işlemi dışarıdan yapılmış olup kullanılan malzemeler ve inşaat kalitesi vasat kabul edilmiştir.

Ana gayrimenkul olan Murat 1 Apt.,1.007 m2 yüzölçümüne sahip imar parseli üzerinde yer alan, ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında, tek bloktan oluşan binadır. Bina girişi kuzeydoğu cepheden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Ana taşınmaz 1 bodrum kat, zemin kat, asma kat, 6 normal kat ve teras kat olmak üzere toplam 10 katlıdır. Binanın 1. bodrum katında kapıcı dairesi, kazan dairesi ve 1 adet ticari amaçlı depo, zemin katında 5 adet dükkan, 2 adet mesken ve bina girişi, asma katında 4 adet mesken, normal katların her birinde 4`er adet mesken, teras katında 2 adet mesken bulunmakta olup toplam 38 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina dış cepheleri kaleterasit sıvalıdır. Bina dış giriş kapısı camlı demir doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda seramik kaplama, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Apartman içerisinde 1 adet asansör ve doğalgaz tesisatı mevcuttur.

Ulaşım: Elazığ Bulvarı`ndan Elazığ ili yönünde ilerlerken Adliye Sarayını yaklaşık 175 m geçtikten sonra sol tarafta yer alan Kışla Caddesi`ne dönülür. Kışla Caddesi üzerinde 315 m ilerledikten sonra sağa Rızvanağa Caddesi`ne girilip 510 m ilerden sola Akkoyunlu 4. Sokağa dönülür. Konu taşınmaz yaklaşık 110 m ilerde, sağ tarafta konumlu binada yer almaktadır.

Not: 25/05/1993 onaylı mimari projesi bulunmaktadır.