COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Yenişehir Fabrika Mahallesinde 4+1 210 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 210m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 9587
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 210m2
Ada 1350
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 13
Bulunduğu Kat 13
Bağımsız Bölüm D 29

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Fabrika Mahallesi, 877 Sokak, No: 11, Orhan SitesiLi Yapı, D Blok, Kat: 13, Daire No: 29, Yenişehir/Diyarbakır

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Elazığ Caddesi ile, Tüyap Fuar Alanı ve Kongre Merkezi yönünden Forum AVM istikametinde gidilir. Yaklaşık 1.3 km sonra sola girilip, bu sokak üzerinde 2. sağ sokağa, 877 Sokak'a dönülerek, taşınmaza, yaklaşık 400 m sonra sağda, 877 Sokak'tan 11 kapı numarası almış 4 bloklu kapalı sitede ulaşılır. Taşınmaz, ulaşımı kolay, orta ve üst gelir grubuna mensup ailelerin ikamet ettiği gelişim bölgesinde yer almakta olup, belediyenin her türlü alt yapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Yakın çevresinde benzer nitelikte inşa edilmiş ve edilmekte olan 13­-14 katlı bloklardan oluşan kapalı siteler, Ahmed Arif Anadolu Lisesi, Tüyap Fuar Alanı ve Kongre Merkezi, Forum AVM, Otomotiv Yetkili Servisleri ve boş parseller yer almaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğal gaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır. Değerleme konusu taşınmaz, site girişine göre, sol, arka sırada yer alan D Blok`ta, 13. ve son katta, blok girişine göre solda ve 3 cepheli konumda bulunmaktadır.
Özellikler: Taşınmaz, doğu, batı ve kuzey yönlerine cepheli konumda bulunmaktadır.Taşınmaz, bina girişine göre sol cephede yer 
almaktadır.1`i ebeveyn banyolu ve giyinme odalı 4 oda, salon, mutfak, banyo, wc, giriş holü, antre, gece holü ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 210 m2 yasal alana sahiptir. Taşınmazda mevcut ısınma doğal gaz ile sağlanmaktadır.
Parsel üzerinde, betonarme yapı tarzında, bodrum kat + zemin kat + 13 normal 
kat olmak üzere toplam 15 katlı, IVA yapı sınıfında, ayrık nizamda yapılmış 4 adet blok(A,B,C,D) inşa edilmiştir. Değerleme konusu taşınmazın yer aldığı D Blok`un, bodrum katında, sığınak, ısı merkezi, ortak depo alanı ve su deposu; zemin katında, blok girişi ve 3 adet mesken (1,2,3); 13 normal katının herbirinde 2`şer adet mesken olmak üzere toplam 29 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Apartman dış cephesi akrilik dış boyalı, apartman giriş holünün zeminleri, kat holleri ve merdivenlerde zeminler mermer kaplıdır. Blok'un giriş kapısı demir doğramalı camlı kapıdır. Asansör ve ferdi ısıtma kalorifer sistemi bulunmaktadır.

Not:  30/12/2015 Yapı Kullanma İzin Belgesi (iskan) bulunmaktadır.