COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Talaytepe Mahallesi'nde 3+1 Daire 155 m2

Şirketten 3 + 1 155m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 2501
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 155m2
Pafta -
Ada 1840
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Talaytepe Mahallesi, Fırat Bulvarı, 576. Sokak, Tediya-Aytek Sitesi, D Blok, Kat:2/7 Kayapınar/DİYARBAKIR

Diyarbakır Talaytepe Mahallesi'nde 3+1 Daire 155 m2

Açıklama

Ulaşım: Dairenin bulunduğu siteye ulaşım için, Kayapınar ilçesinin ana arterlerinden olan Mahabad Bulvarı’ndan güney yönünde takip edilir. Daha sonra sağa Nazım Hikmet Caddesi’ne dönülür, takip edilir, daha sonra sola 576. Sokağa dönülür. Söz konusu site sol kolda 2. Parselde konumlanmaktadır. Yakın çevrede taşınmazla benzer özelliklerde siteler, akaryakıt istasyonu ve Selehaddin-i Eyyubi Üniversitesi bulunmaktadır. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede yer alan gayrimenkulün ulaşım imkanları çeşitlidir.Toplu taşıma ile kolay erişilebilirliğe sahiptir.

Özellikler: Söz konusu dairenin konumlu olduğu D blok; parselin güneybatısında, kuzeydoğu yönünden sağlanan site girişinden ulaşılabilir durumdadır. Bina girişi doğu cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Bodrum kat, zemin kat ve 11 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katında ortak alanlar, zemin katında 4 adet mesken ve bina girişi, diğer normal katlarda her katta 2’şer daire olacak şekilde binada toplam 26 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplamadır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Binada ısınma doğalgaz kombi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Bina mimari projeye uygun olarak yapılmıştır.

Söz konusu daire 2. katta, 7 no’lu bağımsız bölümde yer almakta olup, kullanım alanı onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan ölçüme göre yaklaşık brüt 155 m2 dir. Daire giriş holü, antre, mutfak, 2 banyo, tuvalet, salon, 4 oda, 2 balkondan oluşmaktadır.

Daire; toplu ulaşıma yakın ve merkezi olmasının yanı sıra; ara katta ve bakımlı olması sebebiyle oturum amaçlı veya ileriye yönelik yatırım amaçlı değerlendirilebilir.

Not: Satışta KDV oluşmamaktadır. Tapu devir masrafları alıcıya aittir.