0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Silvan Rensa İnşaat Meya Evlerin'de Depolu Dükkan

Bankadan 153m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18615
Metre Kare:
153m2
Ada:
28
Parsel:
25
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Klima
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
31/01/2014
Bağımsız Bölüm:
30
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

FERİDUN MAHALLESİ, 912.SOKAK, RENSA İNŞAAT MEYA FARKİN EVLERİ APARTMANI, KAT: 1.BODRUM, NO: 2A(B.B NO:30) , SİLVAN/DİYARBAKIR

Açıklama

SİTEDE, CADDEYE YAKIN DEPOLU DÜKKAN 

Özellikler: Bina girişi vaziyet planı ve kat planına göre kuzeybatı yönden ve 1.bodrum kattan sağlanmaktadır. 30 numaralı taşınmaz, mimari projesine göre cepheli olduğu 912.sokak cephesinden bakıldığında, sağ baştan birinci sırada köşe konumlu dükkandır. Mimari projesine göre, 1.bodrum+2.bodrum kat kattan oluşmaktadır. Dükkanın 2.bodrum katı brüt 92 m2, 1.bodrum katı ise brüt 153 m2 alanlıdır. Dükkan giriş kapısı camekanlı alüminyum doğramadan imal edilmiş olup, dışarıdan otomatik açılır kepenk ile korunmaktadır. Isınma sistemi klimadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Not: 31/01/2014 tarihli tadilat ruhsatı bulunmaktadır. Tapuda Cami Mahallesi'ne kayıtlıdır. 3402 Sayılı Kadastro Kanunu'nun Ek-1. maddesi uygulamasına tabidir şerhi vardır. Mevcut yapıyı etkilemez. 


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.