Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Silvan Bahçelievler Sitesi'nde 2 Adet Dükkan (304887)

Bankadan 352m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20101
Metre Kare:
352m2
Ada:
182
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
7
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
İskan Tarihi:
15/11/2019
Ruhsat Tarihi:
07/07/2015
Fiziksel Durum:
İyi
Bağımsız Bölüm:
46, 47
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bahçelievler Mahallesi, Diyarbakır Caddesi, Bahçelievler Sitesi, C Blok, No: 97CE/CF

Açıklama

Özellikler: Dükkanların yer aldığı C blok parselin kuzey-batı bölgesinde konumlu, 1 bodrum ve zemin kat kotunda B blokta bitişik, normal katlarda ayrık nizamlı, 1 bodrum kat + zemin kat + asma kat 8 normal katlıdır. Taşınmazlar C bloğun zemin katında konumludur.

46 bağımsız bölüm nolu dükkan: Binanın zemin katında, bina girişine göre sol taraftaki ilk bağımsız bölüm, Diyarbakır Caddesi üzerinden bakılınca batıdan doğuya doğru 2. sırada konumlu, kuzey yönüne cepheli, mimari projesinde brüt yaklaşık 180 m2 alanlı ve tek hacimli şeklindedir. Dükkanın caddeye olan cephe genişliği yaklaşık 7 metre, derinliği ise yaklaşık 31 metredir. 

47 bağımsız bölüm nolu depolu dükkan: Binanın zemin bodrum katında, bina girişine göre sol yan cephede. Diyarbakır Caddesi üzerinden bakılınca batı taraftaki ilk sırada konumlu, kuzey yönüne cepheli, mimari projesinde brüt yaklaşık 172 m2 (zemin kat 130 m2, bodrum kat 42 m2) alanlı, katlar tek hacim şeklindedir. Dükkanın zemin kat kotunda caddeye olan cephe genişliği yaklaşık 5 metre, derinliği ise yaklaşık 28.50 metredir. 

Isınma sistemi sobadır. Dükkanların iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Not: 07/07/2015 tarihli yapı ruhsatı ve 15/11/2019 tarihli iskanı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.