Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Diyarbakır Kayapınar Peyas Mahallesinde 33 m2 Dükkan

Bankadan 33m2

Özellikler

Tapu no 10867
Ada 121
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 25
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 9
Bağımsız Bölüm C 33
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Diyarbakır Ili, Kayapınar Ilçesi, Peyas Mahallesi 237.Sokak Huzurkent Sitesi , C Blok no 33

Diyarbakır Kayapınar Peyas Mahallesinde 33 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Diyarbakır İli, Kayapınar İlçesi, Peyas Mahallesi, 121 Ada, 13 Parsel, 9187.09 m2 arsa üzerine konumlanmış olan Huzurkent Sitesi , C Blok zemin katta yer alan 33 bağımsız bölüm nolu dükkandır. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Diclekent Bulvarı üzerinden Mahabad Bulvarı istikametinde ilerlerken sola 237.Sokak'a dönülür. Yaklaşık 230 m. ilerledikten sonra sol kolda taşınmazın yer aldığı site varılır.

Özellikler: 33 bağımsız bölüm nolu dükkan, binanın zemin katında, bina girişine göre sol cephede konumludur. Dükkan site içine bakmakta olup sadece siteye hitap etmektedir. Onaylı mimari projesine göre brüt yaklaşık 33 m2 kullanım alanına sahip olup tek hacimden oluşmaktadır. Projesine göre taşınmazın güney cephe site içerisine yaklaşık 5.20 metre vitrin cephesi bulunmaktadır. Dışarıdan yapılan incelemelere göre kepenk sistemi bulunmakta olduğu görülmüştür. Taşınmazın içi görülmemiş olup, planlama ve dekorasyon özellikleri bilinmemektedir.

Huzur Kent Sitesi 4 adet bloktan oluşmaktadır. Site içinde yeşil alanlar ve açık otopark bulunmaktadır.Taşınmazın bulunduğu C Blok, parselin kuzeyinde batı kısmında konumlu olup, zemin kat+8 kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. C Blok zemin katında 2 adet dükkan,1 adet kapıcı dairesi, sığınak ve bina girişi, diğer normal katlarında ise 4'er adet mesken bulunmakta olup blok genelinde toplam 34 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik esaslı boyadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden güney cepheden sağlanmaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

Not: 21/11/2000 tarihli İskan belgesi bulunmaktadır.