COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Kayapınar Peyas Mahallesi Med-Life Sitesinde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 216m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11476
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 216m2
Ada 1040
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 8
Bağımsız Bölüm A blok 30

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Peyas Mah. 206. Sok. Med-Life Sit. A Apt. No: 13 A / 30 Kayapınar / Diyarbakır

Diyarbakır Kayapınar Peyas Mahallesi Med-Life Sitesinde 4+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Fırat Bulvarı üzerinden Diclekent Bulvarı istikametinde ilerlerken sağ tarafta Memorial Hastanesinin tam karşısında yer almaktadır.Taşınmaz Fırat Bulvarı'na cepheli olup yakın çevresinde Park Ormanı, Memorial Hastanesi ve Ekin Parkı gibi kullanımlar bulunmaktadır. Taşınmazın çevresi konut+ticaret fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge orta ve üst düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Bölgedeki yapılaşma oranı % 70-80 seviyesindedir.

Özellikleri: Taşınmaz A blok 8.katta, bina girişine göre sağ ön cephede konumludur. Taşınmaz; antre-hol, salon, 4 adet oda, mutfak, banyo, duş, wc 1 adet teras balkon ve 1 adet balkon şeklinde planlanmıştır. Taşınmaz yaklaşık brüt 216 m2 alanına sahiptir. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın yer aldığı A Blok, parselin 
batısında ilk sırada konumludur. A Blok,2 bodrum kat + zemin kat +asma kat + 9 normal kat olmak üzere toplam 12 katlıdır. Binaya güney cepheden ve 1.bodrum kat seviyesinden giriş sağlanmaktadır. Binanın dış cepheleri sıva üzerine akrilik esaslı boya ile boyalıdır. Binanın arkasında açık otopark ve yeşil alanlar bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğrama olup zeminler giriş ve sahanlıklarda seramik döşelidir. Merdiven korkulukları alüminyumdur ve binada 2 adet asansör mevcuttur.

Not: 20.08.2014 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.