1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Diyarbakır Kayapınar Kayapınar Mahallesi'nde 270 m2 Depo

Bankadan 270m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18223
Metre Kare 270m2
Ada 0
Parsel 6792
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 19
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 31.12.2002

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Diyarbakır ili, Kayapınar ilçesi, Kayapınar Mahallesi 492. Sok. Tan Apt. Bina No:3 Bodrum Kat Dış Kapı No:4/B/39

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Depo vasıflı 39 bağımsız bölüm numaralı deponun kullanım alanı onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 270 m2 dir. 39 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz binanın bodrum katında, bina girişine göre arka cephede yer almaktadır. Taşınmazın mahallinde bina girişinden ve bina dışından olacak şekilde demir doğramalı kapılı iki adet girişi vardır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu Tan Apt. 701,94 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, Bodrum+Zemin+Asma+6Normal Katlı inşa edilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu yapıya ait ana bina girişi, yapının güneydoğu cephesinden ve zemin kattan sağlanmakta olup, bodrum katında; sığınak, kazan dairesi, su deposu, 1 adet kapıcı dairesi ve 39 bağımsız bölüm nolu 1 adet depo, zemin katında; 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ve 38 bağımsız bölüm numaralı 10 adet dükkan ve bina girişi, asma katta, 1. normal katta ve diğer her bir normal katta 4 er adet mesken olmak üzere binada toplam 39 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplamalı olup, giriş bölümünde duvarlarının alt kısmı mermer kaplamalı üst kısmı ise seramik kaplamalıdır. Asansörü bulunan binanın dış cephesi sıva üzeri seramik süs taşı kaplamalıdır. Taşınmazın konumlu olduğu binada ısınma; doğalgaz kombi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Diyarbakır ili, Kayapınar ilçesi, Kayapınar Mahallesi 6792 parsel sınırlarında kalan Mevlana Halit Mahallesi 492. Sok. Tan Apt. Bina No:3 Bodrum Kat Dış Kapı No:4/B/39 bağımsız bölüm nolu Depo vasıflı taşınmazdır. Gayrimenkul il merkezine uzak mesafede yer almakta olup, yakın çevrelerinde bilinen önemli referans noktaları; Şanlıurfa Bulvarı, Emek Caddesi ve Diyarbakır E Tipi Cezaevidir. Gayrimenkule Emek Caddesi Diyarbakır E Tipi Cezaevi güzergahında işleyen toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşım mümkündür. Taşınmaz okul, hastane, park, market gibi donatılara yakın konumdadır. Bölgede yol, elektrik, su, doğalgaz, kanalizasyon altyapıları tamamlanmış durumdadır.

Not: Taşınmazın bulunduğu parselin güneybatı yöndeki yola yaklaşık 55 m2 yola terkinin olduğu ve güneybatı yöndeki yola göre ise yaklaşık 85 m2 yoldan ihdas miktarının olduğu bilinmektedir. 31.12.2002 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Diyarbakır ili, Kayapınar ilçesi, Kayapınar Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.