Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Diyarbakır Kayapınar Medya Mahallesinde 3+1 190 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 190m2

Özellikler

Tapu no 10608
Ada 727
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm 25

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Medya Mahallesi, 96. Sokak, Çile Apartmanı, No:15/25 Kayapınar/DİYARBAKIR uavt: 1477628117

Açıklama

Özellikler: 25 bağımsız bölüm numaralı mesken bina girişine göre sağ yan ve ön cephede konumludur. Taşınmaz salon, 3 oda, antre, hol, 2 banyo, WC ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup 190 m² kullanım alanına sahiptir. Mahallinde yapılan incelemelerde taşınmazın içinin bakımsız olduğu mutfak dolabı ve tezgahının olmadığı, gözlemlenmiştir. 
Taşınmazın bulunduğu bina 2829,26 m² arsa üzerinde , betonarme yapı tarzında, bodrum + zemin + 7 kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Blok dış cephesi yalı baskı dış cephe olup, giriş kapısı demir doğramadır. Merdiven ve sahanlık döşemeleri granit olup, duvarları 1 m seviyesine kadar seramik üzeri tavana kadar saten boya şeklindedir. Merdiven korkulukları demir olan binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Isıtma merkezi doğalgaz sistemi ile sağlanmaktadır. Binada toplam 30 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır.
Ulaşım: Diclekent Bulvarından, batı istikametine doğru ilerlerken Diclekent Camisini geçmeden sağa dönülerek yolun sonundaki siteye ulaşılmaktadır. Taşınmaz 96. Sokak üzerinde konumlanmış olup, yakın çevresinde benzer tipte siteler, özel eğitim kurumları ve sosyal donatı alanları yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge Diyarbakır ilinin sonradan yapılaşan bir bölgedir. Toplu taşma araçlarının çalıştığı güzergaha yürüme mesafesinde olduğundan ulaşımı kolaydır.
Not: 29.01.2009 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.