COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Kayapınar Fırat Mahallesinde 3+1 145 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 145m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 10970
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 1897
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 10
Bağımsız Bölüm C 40

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Fırat Mahallesi Nazım Hikmet Caddesi Özay Rezidance Sitesi C Blok No: 69 Kat : 10 Daire No : 40 Kayapınar / Diyarbakır

Diyarbakır Kayapınar Fırat Mahallesinde 3+1 145 m2 Daire

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz onaylı mimari projesine göre C Bloğun 10.katında yer almakta olup, bina girişine göre sol ön cephede bulunan 40 bağımsız bölüm numaralı meskendir. 3 oda, salon, mutfak, banyo­duş, antre-­hol, 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt

145 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın yer görme işlemi dışarıdan yapılmış olup, iç tefrişatı incelenememiş ve ölçüm yapılamamıştır. 
Ana gayrimenkulde konu mülkün bulunduğu C Blok, 
bodrum + zemin + 11 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katta sığınak, sayaç odası ve havalandırma odası, zemin katta 2 adet dükkan ve bina girişi, normal katlarda 4 er adet daire olmak üzere toplam 46 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan olup, giriş kapısı alüminyum doğramalıdır. Dış cephesi ısı yalıtımlı mantolama ve BTB cam mozaik ile kaplıdır. Giriş sahanlığı ve basamaklar mermer kaplıdır. Blok içerisinde 2 adet asansör mevcuttur. Konu mülkün bulunduğu site çevresi betonarme duvar ile çevrili olup, site bahçesinde açık otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kamelyalar ve yeşil alanlar mevcuttur.
Ulaşım: Mezopotamya Bulvarı ile Nazım Hikmet 
Caddesinin kesiştiği noktadan, Nazım Hikmet Caddesinin devam eden kuzey­batı istikametinde yaklaşık 750 metre gidildikten sonra sol tarafta konumlu 69 nolu bina girişi ile Özay Residence Sitesine ulaşılır. Site girişi Nazım Hikmet Caddesi üzerinden verilmiştir. Konu mülke özel araçlar ile ve Nazım Hikmet Caddesi üzerinden toplu taşıma ile ulaşım sağlanmaktadır. Bölgenin altyapı ve ulaşım olanakları tam olup, altyapı çalışmaları tamamlanmıştır. Konu mülkün bulunduğu bölge genelde ayrık nizamda 12­13 katlı binalardan oluşmaktadır. Konum itibari ile orta düzey gelir grubu aileleler tarafından tercih edilmektedir.
Not: 18/03/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.