COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Kayapınar Diclekent Mahallesi Şark Konaklarında 112 m2 Dükkan

Bankadan 112m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11474
Metre Kare 112m2
Ada 1450
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 12
Bağımsız Bölüm C BLOK 27
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Diclekent Mah. 279 Sok. Şark Konakları-2 Sit. C/Blok Apt. No: 5 C / 27 Kayapınar / Diyarbakır

Açıklama

Ulaşım: Diclekent Mah. 279 Sok. Şark Konakları-2 Sit. C/Blok Apt. No: 5 C / 27  Kayapınar / Diyarbakır posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmazlara ulaşım için: Selahaddin-i Eyyubi Bulvarı'ndan Mahabad Bulvarı istikametinde ilerlerken Kent Meydanı Parkı'nı geçtikten hemen sonra sağa dönülür. Yaklaşık 250 m ilerde sağ tarafta yer alan parselde konumludur. Ana ulaşım arterine yakın olmaları nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir.

Özellikler:  27 b.bölüm nolu dükkan zemin katta bina girişine göre soldan ilk dükkan konumunda olup projesine göre 112 m² alanlı tek hacimldir.

Taşınmazın konumlu olduğu Şark Konakları-2 Sitesi 9064.04 m² alanlı parsel üzerinde A, B ve C blokları olmak üzere 3 adet bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu C blok IV-A yapı sınıfında ayrık nizamda bodrum+zemin + 12 normal katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Bodrum katında sığınak ve havalandırma odası , zemin katında 5 adet dükkan ve bina girişi, diğer normal katların herbirinde 2 adet mesken bulunmakta olup binada toplam 24 adet daire ve 5 adet dükkan olmak üzere 29 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cepheleri sıva üzerine akrilik esaslı boyadır. Binanın arkasında açık otopark ve dinlenme alanları ile iç kısmında 1 adet asansörü bulunmaktadır. Binanın giriş camlı alüminyum doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda seramik kaplama, merdiven korkulukları ise ferforjedir. Projesine göre binaya giriş güneybatı cephe zemin kattan sağlanmakta olup mevcut ile uyumludur.

Not: 13.06.2011 tarih Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.