COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Kayapınar Diclekent Mahallesinde 109 m2 Dükkan

Bankadan 109m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 11749
Metre Kare 109m2
Ada 244
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 11
Bağımsız Bölüm A Blok 25
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Diclekent Mah.265Sok.Ataşlar Serhat Evleri A Blok No:6/B Kayapınar/Diyarbakır

Açıklama

Ulaşım: Kayapınar Caddesi üzerinde konumlu Ceylanpark AVM'yi müteakiben kuzey yönde ilerlenerek 2. dönel kavşak geçildikten sonra yol üzerinde konumlu Carrefour Market'in güney bitişiğinden sola sapılarak taşınmazın cepheli olduğu 265. Sokağa dönülür. Ana yapı, yolun sağ kolu üzerinde, Yeşilkent Sitesi batı bitişiğinde, Nafiye-Ömer Şevki Cizreoğlu Meslek Lisesi kuzey karşısında yer almaktadır. Taşınmaz ilçe merkezinde, bağlantı yollarına ve kamu kurumlarına yakın mevkide tercih edilen bölgede yer almaktadır. Konumlu olduğu sokak üzerinde bulunan yapıların zemin katları dükkan, normal katları mesken olarak kullanılmaktadır. Batısında yer alan Tekel Caddesi ile, doğusunda bulunan Kayapınar Caddesi yaya ve araç trafiğince yoğun olarak kullanılmakta olup, ticari potansiyeli iç kısımlara oranla daha yüksektir. 
Özellikler: Taşınmaz A-Blok. Zemin Kat. 25 B.B. Nolu Dükkan güney cephesindeki yoldan bloğa bakıldığında en sağdan 2. sırada yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre brüt 109 m2 alanlı olup. tek hacimden oluşmaktadır. Dükkanın cephesi 7.45 m derinliği ise 17.35 m 'dir. Yapılan gözlem neticesinde taşınmazın alanının bölündüğü ve 2 ayrı dükkan olarak kullanıldığı gözlemlenmiştir. Fiilen dükkanın güney cephesi dış konturdan yan dükkanlar ile hizalanarak 1 m'lik büyüme ile 6 m2'lik alan kazanıldığı ve ön cephesinde iki ayrı dükkan olarak kullanıldığı tespit edilmiştir. İnceleme işlemi dışarıdan yapıldığından iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmaz 9568,40 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde ayrık 4 blok olarak inşa edilmiş, parsel sınırı duvar ile çevrili, açık otoparklı konut sitesi içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu A Blok parselin güneydoğu kenarında yer almakta olup, güneyden 265. Sokağa cephelidir. Yapı betonarme-karkas strüktürde, B+Z+11 N. Kat olarak inşa edilmiştir. Bodrumda 27-28 bb nolu 2 adet depo, sığınak havalandırma ve jen odası, zemin katında 23-24-25-26 bb nolu dükkanlar ve blok girişi, normal katlarında 2'şer adet mesken ve 10. n. katı 11. n. kat ile bağlantılı olarak 2. adet dubleks mesken olmak üzere yapıda toplam 28 adet bb bulunmaktadır Bina girişi kuzey cepheden, site içerisinden, zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalıdır. Bina çift asansörlüdür. İyi nitelikli malzeme ve işçilik bulunmaktadır.
Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.