1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Diyarbakır Kayapınar Diclekent Bulvarı Baran Sitesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 160m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16172
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 160m2
Ada 243
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 8
Ruhsat Tarihi 11.08.2000
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm C blok 17

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

DİCLEKENT MAH. DİCLEKENT BULVARI BARAN SİT. C/BLOK APT. NO: 111/C KAT:4 NO:17 KAYAPINAR / DİYARBAKIR

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 17 no.lu bağımsız bölüm daire bina girişine göre sol arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz ,17 no.lu bağımsız bölüm numaralı taşınmaz projesine göre; 3 oda, salon, mutfak, antre, hol, banyo, duş, WC, 3 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Mesken girişinde ahşap görünümlü çelik kapı mevcut olup iç kapıları ahşap cam kapı, pencereleri PVC doğramadır. Mevcut bina girişine göre sol arka cephede konumlu, 17 bağımsız bölüm no.lu meskendir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmaz, Kayapınar İlçesi, Diclekent Mahallesinde yapılaşmanın tamamlandığı bir bölgede yer almaktadır. Belediyenin sağladığı elektirik, su, yol ve kanalizasyon gibi alt yapı olanaklarından yararlanabilir konumdadır. Genel olarak orta ve üst düzey gelir grubunun ikamet ettiği bu muhitte ticari hareketliliğinin olduğu görülmüştür. Taşınmaz Baran Sitesi’nde yer almaktadır. Baran Sitesi (A-B-C) Bloktan ibarettir. Taşınmaz Baran Sitesi C Blokta yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina; 4/A yapı sınıfında, ayrık nizamda ve betonarme tarzda Bodrum+Zemin+8 normal kat olarak projelendirilmiş olup bina girişi projesine göre zemin kat doğu cephesinden verilmesine rağmen mevcutta bina girişinin aynı cepheden bodrum kattan verildiği görülmüştür. Bina dış cephesi boya kaplamadır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Giriş holü, kat sahanlıkları ve merdiven zeminleri mermer kaplı olup, duvarlar mermer üzeri plastik boya kaplamadır. Bina içinde 1 adet asansör bulunmaktadır. Projesine göre C Bloğun bodrum katında; sığınak ve havalandırma odası, zemin katında 4 adet mesken ve bina girişi, normal katlarında ise 4’er adet mesken olmak üzere toplam 36 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Sitenin etrafı betonarme duvar üzeri demir korkulukla çevrilmiş olup içerisinde açık otopark ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Diyarbakır ilinin ana ulaşım arterlerinden olan Şanlıurfa Bulvarı ile Diclekent Bulvarının kesişme noktası (Tesisler Kavşağı)’na çıkılır. Diclekent Bulvarı üzerinde kuzeybatı istikametinde yaklaşık 2.5 km ilerledikten sonra sol kol üzerinde değerleme konusu taşınmazın bulunduğu Baran Sitesine ulaşılmaktadır. 

Not: 11.08.2000 tarihli yeni yapı ruhsatı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.