0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Ergani Şirinevler Mh 300 m2 2 Adet İmarlı Arsa

Bankadan 300m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19645
Metre Kare:
300m2
Ada:
803
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
-
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şirinevler Mahallesi Çiftlik 25. Sokak 803 ada 4-5 parseller Ergani /Diyarbakır

Açıklama

Özellikler: Taşınmazlar Diyarbakır ili, Ergani ilçesi, Şirinevler Mahallesi, 803 ada 4 parselde 150,00 m2 yüz ölçümlü ve 803 ada 5 parselde 150,00 m2 "Arsa" vasıflıdır. Parseller üzerinde yapı bulunmamakta olup 803 ada 4 parselde sokak cephesi 10m, derinliği 15 m'dir 803 ada 5 parselde sokak cephesi 9,86m ve derinliği 14.87 m'dir. Arsalar düz bir arazi yapısına sahiptir.

Taşınmazların yakın çevresinde; Şeyh Seyda Cami, 15 Temmuz Şehidi Asker Çoban Ortaokulu, 1-2 katlı yapılar ve kendisine benzer nitelikteki boş arsalar bulunmaktadır. Bölge yapılaşma karakteristiğini 1-2 katlı müstakil yapılar oluşturmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.

Taşınmazlar bitişik nizamlı, 2 kat "Konut İmarlı"dır. Alınan şifahi bilgiye göre 4 parselin yaklaşık 6 m2, 5 parselin yaklaşık 5 m2 yola terki bulunmaktadır.

Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.