1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Diyarbakır Ergani Fevzi Çakmak Mahallesi'nde 2+1 Müstakil Ev

Bankadan 3 80m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15206
Oda Sayısı 3
Metre Kare 80m2
Ada 295
Parsel 6
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fevzi çakmak Mahallesi, Baraj caddesi, No: 34 Ergani/Diyarbakır

Uzman Görüşü

Milli Egemenlik Caddesi üzerinden Ufuk 3 sokağa dönülmek suretiyle ulaşmak mümkün, şehir merkezine yaklaşık 150-200 m uzakta, 132 m2 arsa üzerinde, 70 m2 tek katlı müstakil ev; ilçe merkezine yakın konumda olması avantajına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Diyarbakır İli, Ergani İlçesi, Fevzi çakmak Mahallesi, Baraj caddesi, 295 ada 6 nolu parsele kayıtlı 132 m2 alanlı arsalı kargir evdir. Taşınmazın bulunduğu parsel üzerinde tek katlı kargir tarzda yaklaşık olarak 80 m2 alanlı yapı bulunmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın bulunduğu bölgedeki yapılaşma koşulları "Bitişik nizam, 2 kat, Konut alanı'' şeklindedir.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım Ergani çarşı merkezinden, Dicle caddesi istikametine ilerlerken yaklaşık olarak 1 km ilerledikten sonra sağ kolda konumlu baraj caddesine girilip, sokak boyu yaklaşık olarak 300 metre ilerledikten sonra sağ kolda kalacak şekilde ulaşılır. Taşınmaz konum olarak Ergani şehir merkezine 1 km mesafededir. Toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir.

Not: Taşınmazın bulunduğu parselin yaklaşık 10 m2 yola terki olduğu bilinmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.