COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Ergani Adnan Menderes Mahallesinde 150 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 150m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11521
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 0
Parsel 572
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm B blok 28

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Adnan Menderes Mah. Kıralan Dink Mevkisi Yenişehir-2 Sit. No:14B/28 Ergani / Diyarbakır

Diyarbakır Ergani Adnan Menderes Mahallesinde 150 m2 Daire

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz 6.katta, bina girişine göre sağ arka cephede konumludur. Taşınmaz; antre-hol, salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, duş, wc 1 adet teras balkon ve 1 adet teras şeklinde Söz konusu taşınmaz 17766.65 yüzölçümlü parsel üzerinde, "A", "B", "C" , "D","E", "F", "G" , "H" olarak isimlendirilen 8 adet blok bulunmakta olup taşınmazın yer aldığı B Blok, parselin batısında kuzeyden güneye doğru ilk sırada konumludur. B Blok, bodrum kat + zemin kat +7 normal kat olmak üzere toplam 9 katlı inşaa edilmiştir. Söz konusu taşınmazın bodrum katında havalandırma odası, sığınak ve ısı merkezi , zemin katında; 4 adet mesken ve ana girişi, normal katlarında; 4 ' er adet mesken bulunmakta olup blokta toplam 32 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Taşınmaz mahallinde, projeye uygun olarak kuzeybatı cepheden ve zemin kat seviyesinden giriş sağlanmaktadır. Taşınmazın cephesi sıva üzerine akrilik esaslı boya ile boyalıdır. Taşınmazın arkasında açık otopark ve yeşil alanlar bulunmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı alüminyum doğrama olup zeminler giriş ve sahanlıklarda seramik döşelidir. Merdiven korkulukları alüminyumdur ve taşınmazda 1 adet asansör mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Ergani İlçesinin önemli ulaşım arterlerinden olan Diyarbakır-Elazığ Yolu üzerinden İlçe Merkezi yönünde ilerlerken sağa Kıralan Köyü Yoluna girilir. Bu yol üzerinde yaklaşık 680 m. ilerledikten sonra sağa dönülür. Yaklaşık 200 m. sonra sağ kolda taşınmazın yer aldığı site sağ tarafta yer almaktadır. 

Not: Söz konusu taşınmazın 14.08.2009 tarih ve 2009/87 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın yapı kullanma izin belgesi bulunmamaktadır.