Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Çınar Düzova Mahallesi'nde Hisseli 10805 m2 Tarla

Bankadan 10805m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15348
Metre Kare:
10805m2
Ada:
128
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
5/6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Düzova Köyü, 128 ADA 2 PARSEL - ÇINAR/DİYARBAKIR

Uzman Görüşü

Taşınmaz köy yerleşim alanına yakınlık ve tarıma elverişli olma avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 128 ada 2 parsel bağ vasfında, geometrik olarak yamuğa benzer şekilde, parsel hafif eğimli bir topoğrafyaya sahiptir. Konu parsel Diyarbakır Mardin yoluna yaklaşık 9 km mesafede, Düzova Köyü sınırlarında yer almaktadır. 128 ada 2 parselin etrafında köy evleri olması sebebiyle yaklaşık 150 m. mesafeye kadar gidilmiş ve parsel üzerindeki ekili ürün bilgisi tespit edilememiştir. Çevre köyler ile yapılan görüşmelere göre orta derecede verimli sayılabilecek, kuru tarım yapılan bir toprak yapısına sahiptir. Çevre parsellerde tarım amaçlı kullanılan tarlalar, köy yerleşim alanları bulunmaktadır

Ulaşım: Diyarbakır ili, Çınar ilçesi Düzova Köyü, 128 Ada 2 Parsel, Çınar/ DİYARBAKIR adresinde bulunmaktadır. Taşınmazın ulaşımı karayolu ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde bulunan Diyarbakır Mardin Yoluna yaklaşık 9 km mesafededir.

Not: Taşınmazın 5/6 hissesi satılıktır. Hisseye düşen 10.805,81 m2 'dir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.