COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bismil Sanayi Mahallesinde 57 m2 Depo

Bankadan 57m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12180
Metre Kare 57m2
Ada 571
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Sanayi Mahallesi, Batman Bulvarı, Bismil Buğday Pazarı, F blok, bina no:152, zemin kat, no:13 Bismil/Diyarbakır

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

BATMAN BULVARI ÜZERİNDE, Bismil Sanayi Sitesi karşısında, BUĞDAY PAZARINDA 57 m2 AMBAR
Ulaşım:
Taşınmaz, Diyarbakır İli, Bismil İlçesi, Sanayi Mahallesi, Batman Caddesi, Buğday Pazarı Sitesi, F Blokta yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Batman Caddesi'nden Özgürlük Bulvarı­ Batman Caddesi kesişiminden itibaren Batman İli istikametinde yaklaşık 2,2 km gidilerek ulaşılmaktadır. Taşınmaz, Batman Caddesi üzerinde sağ tarafta, köşe konumlu parselde yer almaktadır. Yakın çevresi ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Taşınmazın yakın çevresinde Sebze ve Meyve Hali, Bismil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Fidanlığı, biriket fabrikası gibi kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin su, elektrik, kanalizasyon altyapısı tamamlanmıştır.
Özellikler:  13 bağımsız bölüm nolu ambar nitelikli taşınmaz F blokta güney cephede kuzey

bakış yönünde soldan sağa 1.ambar konumundadır. Onaylı mimari projesine göre brüt: 57 m2 kullanım alanına sahip olup, tek hacimlidir. Taşınmazın ön cephesi 5 m, derinliği ise 11,4 m'dir. Taşınmazın ön vitrini bulunmayıp dışarıdan sac daraba ile kapatılmaktadır. Dış cephe duvarları sıvalı olup boyasızdır.
Buğday Pazarı Sitesi 29.985,09 m2 alan üzerinde kurulu 8 adet bloktan oluşmaktadır. Site içinde özel güvenlik ve yeşil alanlar bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu F blok batıdan doğuya 2.blok güneyden kuzeye 1.blok konumundadır. F Blok 2/B yapı sınıfında, ayrık nizamda, zemin kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Blokta toplam 12 adet dükkan ve 10 adet ambar bulunmaktadır. Blokun dış cephesi sıvalı olup, çatısı bulunmamaktadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.
Not: 10/11/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz "ambar" niteliklidir.