COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bismil Sanayi Mahallesinde 57 m2 Depo

Bankadan 57m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 12180
Metre Kare 57m2
Ada 571
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 1
Ruhsat Tarihi 10/11/2010

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sanayi Mahallesi, Batman Bulvarı, Bismil Buğday Pazarı, F blok, bina no:152, zemin kat, no:13 Bismil/Diyarbakır

>

Uzman Görüşü

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

BATMAN BULVARI ÜZERİNDE, Bismil Sanayi Sitesi karşısında, BUĞDAY PAZARINDA 57 m2 AMBAR
Ulaşım:
Taşınmaz, Diyarbakır İli, Bismil İlçesi, Sanayi Mahallesi, Batman Caddesi, Buğday Pazarı Sitesi, F Blokta yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Batman Caddesi'nden Özgürlük Bulvarı­ Batman Caddesi kesişiminden itibaren Batman İli istikametinde yaklaşık 2,2 km gidilerek ulaşılmaktadır. Taşınmaz, Batman Caddesi üzerinde sağ tarafta, köşe konumlu parselde yer almaktadır. Yakın çevresi ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Taşınmazın yakın çevresinde Sebze ve Meyve Hali, Bismil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Fidanlığı, biriket fabrikası gibi kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin su, elektrik, kanalizasyon altyapısı tamamlanmıştır.
Özellikler:  13 bağımsız bölüm nolu ambar nitelikli taşınmaz F blokta güney cephede kuzey

bakış yönünde soldan sağa 1.ambar konumundadır. Onaylı mimari projesine göre brüt: 57 m2 kullanım alanına sahip olup, tek hacimlidir. Taşınmazın ön cephesi 5 m, derinliği ise 11,4 m'dir. Taşınmazın ön vitrini bulunmayıp dışarıdan sac daraba ile kapatılmaktadır. Dış cephe duvarları sıvalı olup boyasızdır.
Buğday Pazarı Sitesi 29.985,09 m2 alan üzerinde kurulu 8 adet bloktan oluşmaktadır. Site içinde özel güvenlik ve yeşil alanlar bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu F blok batıdan doğuya 2.blok güneyden kuzeye 1.blok konumundadır. F Blok 2/B yapı sınıfında, ayrık nizamda, zemin kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Blokta toplam 12 adet dükkan ve 10 adet ambar bulunmaktadır. Blokun dış cephesi sıvalı olup, çatısı bulunmamaktadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.
Not: 10/11/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz "ambar" niteliklidir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.