1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Diyarbakır Bismil Dumlupınar Mahallesi'nde 33 m2 Dükkan

Bankadan 33m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17883
Metre Kare 33m2
Ada 126
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 6
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dumlupınar Mah.Medeniyet Sk.No:21 A BB:6 Bismil/Diyarbakır

Açıklama

Özellikler: 6 numaralı taşınmaz Güneş Caddesi üzerinden bakılınca zemin katta soldan 3. konumda bulunmaktadır. Taşınmazın projesine göre yaklaşık olarak brüt 33 m2 olup, dükkan hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı ofis ve işyeridir.

Fırat Apartmanını oluşturan 126 ada 12 parsel 149,80 m² alanlı parsel üzerinde inşa edilmiş olup 1 blok olarak betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu yapı 3B yapı sınıfında, ayrık nizamda, zemin + 3 normal kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Yapının zemin katında 3 adet dükkan ve bina girişi, diğer normal katlarında ise her katta 1 adet daire olmak üzere toplam 6 adet bağımsız bölüm içermektedir. Taşınmazın içerisinde bulunduğu bina girişi sokak üzerinden zemin kattan doğu cephesinden verilmiştir. Bina iç zeminleri ve merdiven basamakları seramik döşemeli, duvarları saten boyalı, merdiven korkulukları alüminyum malzeme imalatıdır. Bina içerisinde 1 adet asansör mevcuttur. Ana gayrimenkullerin dış cephesi giydirme üzeri akrilik boya ile boyalıdır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. 

Ulaşım: Ulaşım bölgenin önemli arterlerinden olan Özgürlük Bulvarı üzerinden Barış Caddesi istikametinde ilerlerken sola Güneş Caddesine dönülür. Yaklaşık 250 m. sonra sağ kolda yer aldığı Fırat Apartmanına ulaşılır. Yakın çevresi konut kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 2-4 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Orta-Alt gelir grubunun talep gösterdiği bölgede Kurtuluş Cami, Bismil Fatih Anadolu Lisesi ve Emniyet Müdürlüğü gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ve Özel Araçlar ile ulaşımı rahattır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.