COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bismil Altıok Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 196m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13603
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 196m2
Ada 153
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 16/11/2007
Ruhsat Tarihi 28/09/2007
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Diyarbakır İli, Bismil İlçesi, Altıok Mahallesi, Barış Bul., ÖRNEK 1. Apt., No: 70/16

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 16 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz, binanın 4. normal katında konumlu bina girişine göre sağ arka kolda yer alan doğu ve güney cepheli dairedir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre; brüt 196 m2 alanda 1 salon, 3 oda, mutfak, banyo, duş, wc, hol, antre ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Daire girişinde çelik kapı mevcuttur. İç mekan özellikleri görülememiştir.

Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul Bismil İlçesi, Altıok Mahallesi, 153 ada, 18 sayılı imar parselinde kayıtlı taşınmazlardır. Ana gayrimenkul 3/B yapı sınıfında ayrık nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın Bismil Belediyesi İmar Arşivi`nde Bismil Tapu Müdürlüğünde mevcut kat irtifakına esas onaylı mimari projesi incelenmiş olup taşınmazın vaziyet planı ile konum olarak, kat planı ile kat, konum olarak uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Bismil Belediyesi İmar Arşivi`nde ise onaylı mimari projesi incelenmiş olup taşınmazın kat planlarında bağımsız bölüm adlandırılmasının yapılmadığı tespit edilmiştir. Tapu projesi esas alınmıştır. Taşınmazın bulunduğu bina; bodrum + zemin+ 5 normal kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında; ortak yer otopark, kömürlük kazan dairesi ve kapıcı dairesi; zemin katta 2 adet dükkan, 2 adet mesken ve bina girişi, diğer tüm normal katlarda 4 er adet mesken olmak üzere binada toplam 24 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve batı cepheden sağlanmaktadır. Bina girişinde demir doğrama kapı bulunmakta olup zeminleri mermer kaplamadır.

Ulaşım: Diyarbakır İli, Bismil İlçesi, Altıok Mahallesi, Barış Bul., ÖRNEK 1. Apt., No: 70/16 adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Özgürlük Bulvarı ile Barış Caddesi kesişiminden Barış Caddesi üzerinde doğu istikametinde yaklaşık 300 metre ileride sağ kolda konumlu olan taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge şehir merkezinde yer almakta olup resmi kurum kuruluş ve sosyal donatı alanlarına yakın konumdadır. Bölgede genel olarak zemin katlar ticaret, üst katlar ise konut amaçlı olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye toplu taşıma araçlarıyla ve özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazların yakın çevresinde Bismil Devlet Hastanesi, Bismil Kaymakamlığı, Bismil Adalet Sarayı, Bismil Belediyesi, Şair Cahit Sıtkı Tarancı Anadolu Lisesi, Fatih Ortaokulu, Atatürk İlkokulu, Yeni Cami bulunmaktadır.

Not: Taşınmaza ait 16.11.2007 tarih ve 2007/23 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.