1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Diyarbakır Bağlar Şeyh Şamil Mahallesinde 89 m2 Depo

Bankadan 89m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13726
Metre Kare 89m2
Ada 999
Parsel 100
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 23
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Diyarbakır İli, Bağlar İlçesi, Kaynartepe (Şeyh Şamil) Mah., Medine cad., 638. Sok., Güneydoğu 4. Kısım Yapı Koop., 1/2 Hisseli

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz G.D.Y.KOP. 4.Kısım Sitesi, A2 Blok, bodrum katta bulunan, 26 no'lu bodrum nitelikli taşınmazdır. Taşınmazın bulunduğu site 5.568,02 m2 alanlı parsel üzerinde inşa edilen 6 adet betonarme bloktan oluşmaktadır. Bina girişi bodrum kattan olup site dışına bakan cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu A2 Blok, 3A yapı sınıfında, ayrık nizamda, 1 bodrum + zemin + 5 normal kat olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz bodrum katta: ortak alanlar, kapıcı dairesi, sığınak, bina girişi, zemin katta: 1, 2, 3, 4 no'lu meskenler ile 5 normal katların her birinde 4 er adet mesken olmak üzere toplam 24 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Medine Bulvarından, Karacadağ Caddesi istikametine ilerlerken Namık Kemal Okulunu geçtikten sonra sağ kolda 638.Sokağa girilir. Yaklaşık 50 metre ilerledikten sonra sol kolda apartmana ulaşılır. 

Not:  Projesine göre, vaziyet planında blok isimlendirmeleri A,B,C,D,E,F şeklinde olup, tapu kayıtlarına göre A1,A2,A3,A4,A5,A6 şeklinde tescil edilmiştir. Ayrıca blok yerleri tapusu ibraz edilen 999 ada 100 parsel üzerinde olmayıp, taşınmazın yan parselinde 972 ada 8 parsel üzerindedir. Bila tarihli mimari proje incelenmiş olup bodrum katta ortak alanlar, bina girişi, kapıcı dairesi, sığınak alanları olup, taşınmazın bodrum katında yer alması gereken 26 no'lu depo görülememiştir. Ayrıca projede de 26 no'lu alan belirtilmemiştir. Bu nedenle krediye uygun değildir. Bağlar Belediyesi imar paftası ile Bağlar Tapu Müdürlüğünde incelenen bila tarihli projelerde parsel konumları belirlenememektedir. Parsel, blok, kat planında 26 no'lu depo nitelikli taşınmazın numarası belirlenememiştir. Taşınmazın 1/2 hissesi satılıktır.

Taşınmazın arsa 6/1464 olup 1/2 hissesine 11,40m2 düşmektedir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.