COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bağlar Selahattin Eyyübi Mahallesi 3+1 109m2 Daire

Bankadan 3 + 1 109m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 9537
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 109m2
Ada 4860
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Selahattin Eyyübi Mah. 325. Sokak M.Tazgel Apartmanı No:7/6 Bağlar/Diyarbakır

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Diyarbakır Şanlıurfa Bulvarı üzerinden Elazığ Caddesi istikametinde ilerlerken sağa Aydın Arslan

Bulvarı'na dönülür ve yaklaşık 150m. kadar ilerledikten sonra sola 325. Sokak'a dönülünce sol tarafta taşınmazın konumlu olduğu apartmana ulaşım sağlanmaktadır. 

Özellikler: 6 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 2. normal katında, bina girişine göre sol cephede, ana gayrimenkulün kuzeybatı ve kuzeydoğu cephelerinde konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre  109 m2 kullanım alanına sahip olup, antre­hol, 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo, 1 wc, 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. İnceleme işlemi dışarıdan yapıldığından iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. Taşınmazın bulunduğu Ana Gayrimenkul 546,25 m2 alanlı parsel üzerinde inşa edilmiş olan tek bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz, IVA yapı sınıfında, ayrık nizamda, bodrum, zemin, 8 normal kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında ısı merkezi, sığınak, pano odası, havalandırma odası ve tesisat sayaç odası, zemin katında 5 adet dükkan ve bina girişi, 1. ve 8. normal katların her birinde 3'er adet mesken bulunmakta olup bina toplam 29 adet bağımsız bölümden meydana gelmektedir. Bina girişi zemin kat kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cepheleri ısı yalıtımlı mantolamadır. Apartman içerisinde 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina giriş kapısı camlı alüminyum doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda seramik, merdiven korkulukları alüminyum ferforjedir. 

Yakın çevresi konut ve konut altı ticari kullanım fonksiyonlu gelişmektedir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 6­9 katlı apartmanlı yapılar oluşturmaktadır. Bölgede Ninova Park Alışveriş Merkezi, Şanlıurfa Bulvarı, Elazığ Caddesi ve Özel Sultan Hastanesi gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Taşınmaza Şanlıurfa Bulvarı güzergahında işleyen toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşım mümkündür.

Not: 04/11/2013 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.