1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Derince'de Yol Cepheli ve Köy İmarlı Tarla

Sahibinden 976m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18511
Metre Kare 976m2
Ada 238
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli, Derince, Çavuşlu Mahallesi, 238 ada 2 parsel

Açıklama

YOLA CEPHELİ, KÖY İMARLI TARLA

Özellikler: Taşınmaz Kocaeli ili, Derince ilçesi, Çavuşlu Mahallesi, 238 ada 2 parselde konumlu olup 976 m2 alanlı ve tarla vasıflıdır.

Tarla vasıflı gayrimenkulün Toplulaştırma çalışmaları ile beraber kesintileri yapılmış ve resmi yolu açılmıştır. Yola 17 m cephelidir. Mutlak tarım alanı dışında %5 konut imarlı, Tarım ve hayvancılık faaliyetleri için %60 tesis imarı mevcuttur, Elektrik, Su alma imkanı bulunmaktadır. Köy merkezine 400 metre, En yakın yerleşik yapıya 90 metre, Kuzey Marmara Oto Yolu gişelerine 10 km, Derince ilçe merkezine 20 km ve İstanbul il sınırına 45 km mesafesi bulunmaktadır. Bölge yatırım yönünden oldukça talep görmektedir.

Not: Taşınmaz Köy İmar Alanı'nda bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.