0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Denizli Merkezefendi Selçuk Bey Mahallesi'nde 162 m2 Dükkan

Bankadan 162m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16863
Metre Kare:
162m2
Ada:
237
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
10
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Bağımsız Bölüm:
18
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selçuk Bey Mahallesi 658 Sokak A Blok No:3A Kat :Zemin 18 BB Merkezefendi / DENİZLİ

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanının olması, 162 m2 alana sahip olması, yakın çevresinde lise, park, ilkokul ve marketler olması, merkezi konumda olması ve ulaşımının kolay olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: 18 bb nolu taşınmaz 4 katlı binanın zemin katında sağ cephede yer almakta olup 162 m2 alanlıdır.

Ulaşım: Selçuk Bey Mahallesi 658 Sokak A Blok No:3A Kat :Zemin 18 BB Merkezefendi / DENİZLİ adresinde yer almaktadır. Ali Marım Bulvarına 760 m mesafede yer almaktadır. Yakın çevresinde lise, park, ilkokul, marketler yer almaktadır.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.