1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Denizli Merkezefendi Karaman Mahallesi'nde 252 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 252m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18259
Metre Kare 252m2
Ada 5133
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 2
Kullanım Durumu Kiracı
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karaman Mahallesi 1770 Sokak No:27 Kat:B+Z D.No:1 Merkezefendi /Denizli

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 252 m2 alanlı olup işyeri vasfındadır. zemin katı; işyeri, wc, merdiven bölümlerinden oluşmakta olup 22 m2, bodrum katı; depo,wc ve merdiven bölümlerinden oluşmakta olup 230 m2 alanlıdır. Taşınmaz bina girişine göre arka cephede ortada yer almakta olup 1770/2 Sokağa yaklaşık 4 metre cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde okul alanları, halı saha, cami ve hastane bulunmaktadır. Ticari yoğunluğun orta seviyede olduğu bir bölgededir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.