1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Denizli Merkezefendi Güvenç İş Merkezi'nde 20m2 Dükkan

Sahibinden 20m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Sahibinden
Tapu no 17622
Metre Kare 20m2
Ada 148
Parsel 119
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 6
Bağımsız Bölüm 67
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güvenç İş Merkezi Saraylar, 357. Sk. 7/C, Kat:1 67bb Merkezefendi/Denizli

Açıklama

Özellikler: Dükkan brüt 20 m2 tek hacimden oluşmaktadır. Dış cepheli değildir. Lokasyon bakımından Ticari imarlıdır. Mevcut bina 7 katlıdır, işyeri 1.kattadır. Taşınmazın tapu vasfı dükkandır.

Mevcut iş hanında asansör, kapıcı, güvenlik, kamera sistemi her şey mevcuttur. Her katta ortak tuvalet vardır. Önünden ana yol olduğu için otobüs ve minibüs hattı geçmektedir. 

Ulaşım: Taşınmaz Denizli İli Merkezefendi İlçesi Saraylar Mahallesi 148 ada 119 parselde yer almaktadır. İzmir bulvarına 500m, Denizli devlet hastanesine 300m, Ulusal Egemenlik Bulvarına 1 km mesafede yer almaktadır.

Not: Söz konusu satılık olan mevcut gayrimenkul dükkan tapuludur. İçerisinde kiracı mevcuttur, kira getirisi bedeli 500 TL dirSatış gerçekleştiği zaman kiracı çıkartılıp teslim edilebilir. Tercih alıcıya aittir.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.