Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Denizli Merkezefendi Güvenç İş Merkezi'nde 20 m2 Dükkan

Sahibinden 20m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
17623
Metre Kare:
20m2
Ada:
148
Parsel:
119
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
10
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Bağımsız Bölüm:
133
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Saraylar, Güvenç İş Merkezi 357. Sk. 7/C 5.kat 133 bb 20010 Merkezefendi/Denizli

Uzman Görüşü

Mevcut iş hanında asansör, kapıcı, güvenlik, kamera sistemi olması, önündeki ana yoldan otobüs ve minibüs hattı geçmesi,  İzmir bulvarına 500m, Denizli devlet hastanesine 300m, Ulusal Egemenlik Bulvarına 1 km mesafede yer alması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Dükkan brüt 20 m2 dir. Tek hacimden oluşmaktadır. Dış cepheli değildir. Lokasyon bakımından avantajlıdır. İş merkezi 7 katlıdır, taşınmaz 5. katta yer almaktadır.

Her katta ortak tuvalet vardır. Mevcut iş hanında asansör, kapıcı, güvenlik, kamera sistemi her şey mevcuttur. Tam Denizli bayramyeri çarşıdadır. Önünden ana yol olduğu için otobüs ve minibüs hattı geçmektedir. 

Ulaşım: Taşınmaz Denizli İli Merkezefendi İlçesi Saraylar Mahallesi 148 ada 119 parselde yer almaktadır. İzmir bulvarına 500m, Denizli devlet hastanesine 300m, Ulusal Egemenlik Bulvarına 1 km mesafede yer almaktadır.

Not: Söz konusu satılık olan mevcut gayrimenkul dükkan tapuludur.  İçerisinde kiracı mevcuttur, kira getirisi vardır, kira bedeli 350 TL'dir. Satış gerçekleştiği zaman kiracı çıkartılıp teslim edilebilir. Tercih alıcıya aittir, dilerseniz kiracılı olarak satın alabilirsiniz.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.