COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Denizli Çivril Merkez Seraserli Mahallesinde 8 Dönüm Tarla

Bankadan 8248m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13040
Metre Kare 8248m2
Ada 129
Parsel 208
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Denizli Çivril Merkez Seraserli Mahallesi Demirardı Mevkii 129 ada 208 parsel

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 129 ada 208 parsel 8248 m2 alanında olup tarla vasfındadır. Kadastral yola cephesi yoktur. Komşu cephelerinde 129 ada 155,206,207 ve 209 numaralı parseller bulunmaktadır. Geometrik olarak dikdörtgene yakın bir şekle sahip olup düz bir arazi yapısına sahiptir. Parsele ait elektrik yoktur. DSİ kanaletlerinden salma su ile sulama yapılmaktadır. Parsel üzerinde mısır ekilidir. Parsel sınırları belirgin değildir. Üzerinde yapı bulunmamaktadır. 
Ulaşım: Taşınmaz Çivril merkeze 12km uzaklıktaki Seraserli mahallesine gelinir, meydandan sağa dönülerek yola devam edilir, 600m sonra tren hattı geçilir, toprak yolda yaklaşık 450m ilerlendiğinde sağ kolda yoldan yaklaşık 250m içeride 129 ada 206 parsel konumludur. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.