Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Denizli Acıpayam Yukarı Mahallesinde 3+1 121m2 Daire

Bankadan 3 + 1 121m2

Özellikler

Tapu no 11014
Ada 56
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 39
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yukarı Mah., Hürriyet Cad., Tanyeri Cad., No:23, Bodum Kat, D:1, Acıpayam/Denizli

Denizli Acıpayam Yukarı Mahallesinde 3+1 121m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Denizli İli, Acıpayam İlçesi, Yukarı Mahalle, Hürriyet Caddesi üzerinde yer alan, 23 kapı numaralı binanın bodrum katında yer alan, 1 bağımsız bölüm numaralı, mesken vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan İnönü Bulvarına yakın konumda yer almaktadır. Taşınmaz Acıpayam ilçesinin tam merkezinde bulunup toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile söz konusu taşınmazın yakın mesafesine ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmaza yakın konumda bulunan yerler; Acıpayam Belediyesi, Acıpayam Kaymakamlığı, Acıpayam Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Acıpayam Anadolu Lisesi olarak ifade edilebilir. 

Özellikler: Taşınmaz binanın bodrum katında yer almaktadır. Hürriyet Caddesi ve Tanyeri Caddesi’ne cephelidir. Projesine göre ve yerinde yaklaşık 121m2 kullanım alanlı taşınmaz, giriş‐koridor, salon, 3 adet oda, mutfak, banyo ve tuvalet hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz eski durumda olup, dairenin oda, mutfak ve salonunda zeminler ahşap rabıta, giriş koridorunda zeminler mozaik beton ve seramik kaplama, duvarlar sıva üzeri plastik boyalıdır. Mutfakta eski ahşap mutfak dolabı ve tezgah bulunmaktadır. Banyo ve tuvalete zemin mozaik beton ve seramik, duvarlar seramik kaplı olup, lavabo ve klozet bulunmaktadır. Pencere doğramalarında ahşap malzeme kullanılmıştır. İç kapılar ahşap ve daire giriş kapısı demir kapıdır. Daire içerisinde ısıtma tesisat bulunmayıp soba ile ısınma sağlanabilir.

Ana gayrimenkul, 609m2 yüzölçümlü parsel üzerinde yığma yapı strüktüründe inşa edilmiş, eski, ayrık nizamlı, bodrum, zemin ve 1 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katta 1 adet daire ,zemin katta 1 adet daire, 1.normal katında 1 adet daire, olmak üzere toplam 3 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Parsel Hürriyet Caddesi ve Tanyeri Caddesi’ne cephelidir. Bina girişi Hürriyet Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Zemin ve 1. Normal katın girişi zemin kat hizasından bodrum katın girişi bunlardan bağımsız olarak bahçe kısmından sağlanmaktadır. Taşınmazın dış cephesi boyasız olup binanın giriş kapısı demir doğramadır.

Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut amaçlı kullanılan 3‐4 katlı, yapılar bulunmaktadır. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri cari birimler ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı gibi ihtiyaçlar yakın mesafeden karşılanabilmektedir. Bölgesel alt yapı, ihtiyacı yeterli derecede karşılayabilmektedir.

Ulaşım: 22/07/1977 ve ­01.07.2008 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.