COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çorum'da Ankara-Samsun Karayoluna Cepheli 17 Dönüm Sanayi İmarlı Arsa

Bankadan 16999m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11308
Metre Kare 16999m2
Ada 101
Parsel 3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 0.75

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Çorum ili, Merkez ilçesi, Karaca Köyü 101 ada, 3 nolu parsel

Açıklama

Ulaşım: Çorum ili, Merkez ilçesi, Karaca Köyü üzerinde konumlu 101 ada, 3 nolu parseldir. Taşınmaz mal sahibi tarafından tarımsal amaçlı kullanılmaktadır. Konu taşınmaz Ankara Samsun Karayoluna cepheli olup sanayi alanı içerisinde kalmaktadır. Taşınmazın çevresinde benzer nitelikteki arsalar, fabrikalar bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı kısmen tamamlanmış olup ulaşım imkanları kolaydır. Çevresinde Ankara Yolu üzerinde akaryakıt İstasyonları, fabrikalar, kısmen boş arsalar ile iç kısımlarda muhtelif fabrikalar yer almaktadır. Konu taşınmaz Ankara Yolunun yaklaşık 100 m kadar güney doğusunda yer almaktadır. Kuzey, güney ve doğusu yola cepheli durumdadır. 

Özellikler: Üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Eğimsiz bir topoğrafik yapıya sahiptir. Bir tarafı tel ördü ile diğer tarafları tuğla duvar ile sınırlandırılmıştır. Parsel yol seviyesindedir. Taşınmazın herhangi bir yola terki bulunmamaktadır.

Not: 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Paftası , Sanayi alanında kalmaktadır. Emsal 0.75 'dir. Bina yüksekliği serbest olup, ayrık nizam yapılaşma şartlarına sahiptir.