COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çorum Sungurlu Kavşut Köyünde 8.090 m2 Tarla

Bankadan 8090m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9903
Metre Kare 8090m2
Ada 170
Parsel 7
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kavşut Köyü, 170 Ada 7 Parsel, Sungurlu/Çorum

Açıklama

Ulaşım: Çorum İli, Sungurlu İlçesi, Kavşut Köyü,  Yeniyer Mevki 170 Ada 7 Parseldir. Ulaşım tarifi olarak, Sungurlu’dan Çankırı yolu istikametine gidilir. Yaklaşık 20 km ilerlenir ve Kavşut Köyünde Sungurlu Kızılırmak yolu üzerinde Kızılırmak köyüne doğru ilerlenir ve Çadırhöyük Köyüne gelmeden batı tarafına tarla yoluna girilir. 350m sonra batı yönünde ilerlenir ve 170 Ada 7 Nolu parsele ulaşılır. Taşınmaz Kavşut köyü sınırlarında olup güney doğusunda Sungurlu İlçe Merkezi’ne 35 km mesafede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde tarım arazileri ile orta ve küçük ölçekli tarımsal işletmeleri ve yerleşim alanı bulunmaktadır. Kavşut köyünde bulunan tarlaların kuru ve sulu tarım yapmaya müsait tarım arazileri olduğu görülmüştür. Taşınmazın çevresindeki tarım arazilerinde genellikle arpa, buğday, ayçiçeği, kavun ve tahıl yetiştiriciliği yapılmaktadır.

Özellikler: 170 Ada 7 Parselin yüzölçümü 8.090,95 m2 olup “Tarla” vasıflıdır. Kadastral yola cephesi yoktur. Taşınmaz yaklaşık 40°29'95.51"K ve 34°12'61.53"D koordinatlarında yer almaktadır. Halihazırda boş tarladır. Kavşut Köyüne yaklaşık 3 km mesafede yer almaktadır.

Taşınmaz imar planı dışında, tarla vasfında kayıtlı tarımsal arazilerdir. Taşınmazın Sungurlu Merkez İlçesine 30 km mesafede yer almaktadırlar. İlçede ve köylerde tarlalara genellikle arpa, buğday ve kavun ekilir. Taşınmazın etrafı tarım arazileri ile çevrili olup, parseller üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmamaktadır. Taşınmaz kuru tarım yapılan tarla arazileridir. Çevre arazilerde çoğunlukla arpa, buğday, kavun ve tahıl yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bölgede genel olarak boşluksuz tarım ve hayvancılık yapılabilmektedir. Taşınmaz düzgün olmayan bir bir geometrik şekle, dikdörtgen şekle sahip olup, taşınmazın başlangıcı ve bitimi arasında yaklaşık % 5'lik bir eğim bulunmaktadır. Taşınmaz 3. Derece deprem kuşağındadır. Taşınmaz üzerinde kuru tarım şartlarında yetiştirilebilecek sebze ve meyve yetiştiriciliği, tahıl üretimi yapmak mümkündür.