COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çorum Sungurlu Karaçay Köyünde 14500m2 Tarla

Bankadan 14500m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15106
Metre Kare 14500m2
Ada 0
Parsel 220
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karaçay 220 parsel Sungurlu/Çorum

Açıklama

Ekilebilir arazi yapısına sahip verimli, genellikle buğday tarımıyla gözde bölgede, köy yerleşim merkezine yakın konumuyla cazip, çok az eğimli topoğrafyası sayesinde kullanışlı, 14500m2 TARLA FIRSATI

Özellikler: Taşınmaz 220 parsel 14500m2 alanlı olup topoğrafik olarak eğimli arazi alanında yer almakta geometrik olarak amorf formdadır.Konu taşınmaz arazi yoluna cephelidir. Taşınmaz bölgesinde kuru tarım yapılan tarlalar bulunmaktadır. 

Ulaşım: Sungurlu ilçe merkezinden çakırı istikametinde ilerlerken ilçe merkezine yaklaşık 17 km mesafede konumlu olan karaçay köyüne ulaşılır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.