Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Çorum Kargı Dereköy Köyünde 2 Katlı Ev ve Arsası

Bankadan 2 184m2

Özellikler

Tapu no 10443
Ada 298
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 500

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Dereköy Köyü, Tavşankale Mevkii, 298 ada 2 parsel KARGI/ÇORUM

Açıklama

Özellikler: Parselin cephesi 55m, Parselin derinliği 60 metredir. Geometrik şekli dikdörtgen; topoğrafik olarak düz eğimli yapıdadır. Parsel içerisinde yığma yapı tarzında yapılmış alt kat yaklaşık 92 m2, üst kat yaklaşık 92 m2 toplam 184 m2 alana sahip yaklaşık 25 yıllık 2 katlı bina bulunmakta olup yasal belgelerinin bulunmaması sebebiyle değerlemede dikkate alınmamıştır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup yapının iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Ulaşım: Kargı ilçesi Dereköy Köyünde bulunan Tosya 
- Kargı Yolu üzerindeki Ekomini Market 'in bulunduğu kavşaktan sola dönülür. Yaklaşık 350m ilerledikten sonra sağa dönülür, yaklaşık 515 m ilerledikten sonra sola dönülür, yaklaşık 250 m sonra sağa dönülür, yaklaşık 125 m ilerledikten sonra sağa dönülür ve taşınmaz 20 m ileride yolun sol tarafında 2.parselde konumludur. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Yakın çevrede değişik yıllarda inşaa edilmiş, benzer yükseklik ve özellikte konutlar mevcuttur. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özellikteki arsalar ve 1 ve 2 katlı binalar bulunmaktadır. Taşınmaz ilçe merkezine 6 km mesafeli konumdadır. Taşınmazın çevresi 1 ve 2 katlı binalar bulunan konut fonksiyonlu olarak gelişmiştir. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bir bölgededir. Kargı Tosya karayoluna yakın olması ulaşım açısından kolaylık sağlamaktadır.
Not: Taşınmaz "ARSA" vasıflı olup, üzerindeki yapıya ait herhangi bir resmi evrak bulunmamaktadır. Köylerde 2 kat inşaat izni verilmekte olup ön bahçe mesafesi 5 m, yan bahçe mesafesi 3 m olmak kaydıyla yapılaşma 
mümkündür.