0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çorlu'da Atatürk Bulvarına Yakın Konumda Asma Katlı Dükkan

Bankadan 670m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17895
Metre Kare:
670m2
Ada:
469
Parsel:
86
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
10
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şeyhsinan Mahallesi Ruşenler Sokak No:27A Çorlu/Tekirdağ

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, 670 m2 kullanım alanına sahip olması, cepheli olduğu Ruşenler Sokağa yaklaşık 7,5 metre cephesi olması, deposunun olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 

  • Şeyhsinan Mahallesi Ruşenler Sokak konumludur.
  • 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmazdır. 
  • Tapu vasfı depolu asma katlı dükkandır. 
  • Binanın bodrum+zemin+asma katında konumludur. 
  • Projesine göre, bodrum katı dükkana ait 200 m2 depo hacmi, 300 m2 alanlı zemin katında dükkan ve wc hacimleri; 170 m2 alanlı asma katında da dükkan hacminden oluşmaktadır. Toplam 670 m2 kullanım alanına sahiptir. 
  • Asma katta bina giriş holüne denk gelen kısmın taşınmaza dahil edildiği tespit edilmiştir. 
  • Projesine göre taşınmaz cepheli olduğu Ruşenler Sokağa yaklaşık 7,5 metre cephelidir. 

Bina ana girişi projesinde ve mahallinde zemin kat seviyesinde güneybatı cephesinden sağlanmaktadır. Projesine göre taşınmazda 1 adet asansör mevcuttur. Mahallinde bina girişi duvar örülerek kapatılmış olup, dışarıdan yapılan incelemelerde taşınmazın uzun süredir kullanılmadığı görülmüştür.

Bölgenin alt yapısı ve kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgede genellikle, zemin katları işyeri kullanımında planlanan 4-5 katlı yeni ve eski konut yapıları bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile kısmen, özel araçlar ile kolaylıkla sağlanmakta olup, orta gelir düzeyine hitap etmektedir. Yakın çevresinde Çorlu Otogar, Çorlu İmam Hatip Lisesi, Hanife Şefik Çelep İlkokulu yer almaktadır. Taşınmaz Atatürk Bulvarına 70 metre mesafede yer almaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.