1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çankırı Merkez Germece Mahallesi'nde 19469 m2 Tarla

Bankadan 19469m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18049
Metre Kare 19469m2
Ada 136
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Germece Mah 136 ada 2 parsel Merkez/Çankırı

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. 136 ada, 2 Parsel: Doğusunda bulunan kadastral yola 136m cephesi bulunmakta olup derinliği 160 m'dir. Parselin yola cephesi bulunmakta olup birbirlerine ve komşu parsellere sınırlandırılmıştır. Parsel yol kotundadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Çankırı İli, Merkez İlçesi, Germece Köyü, Kavşatçorak Mevkii, 136 ada 2 nolu parseldir. Kuzeyinde acı çay, Güneyinde Çankırı – Çorum karayolu bulunan taşınmaz Germece Köy yerleşim Alanına 6,5 km, Çankırı Çorum kara yoluna 650 m mesafede yer almaktadır. Taşınmazın çevresinde kum ocakları ve benzer nitelikte boş tarlalar bulunmaktadır. Bölgede altyapı olanakları bulunmamakta, parselin sınırları bulunan kadastral yolların zeminde kanal olarak kullanıldığı görülmüştür, Taşınmaza özel araçlarla ulaşılabilmektedir.

Not: Taşınmazın 1/100.000 ölçekli, Sinop – Kastamonu – Çankırı Çevre planında Koyun Baba Barajı Sulama Sahası içerisinde yer aldığı ve imarsız tarım alanı niteliğinde olduğu bilinmektedir. 5403/5578 S.Y. gereğince arazi toplulaştırma kapsamındadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.