1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çankırı Merkez Germece Mahallesi'nde 17808 m2 Tarla

Bankadan 17808m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18053
Metre Kare 17808m2
Ada 137
Parsel 3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Germece Mh 137 ada 3 parsel Merkez/Çankırı

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz, Çankırı İli, Merkez İlçesi, Germece Köyü, Kavşatçorak Mevkii,  TARLA vasıflı 137 ada 3 nolu parseldir. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. 137 ada, 3 Parsel: Doğusunda ve batısında bulunan kadastral yollara 89’ ar metre cephesi bulunmakta, derinliği 197 m'dir. Parselin yola cephesi bulunmakta olup birbirlerine ve komşu parsellere sınırlandırılmıştır. Parsel yol kotundadır.

Ulaşım: Kuzeyinde acı çay, Güneyinde Çankırı – Çorum karayolu bulunan taşınmaz Germece Köy yerleşim Alanına 6,5 km, Çankırı Çorum kara yoluna 650 m mesafede yer almaktadır. Taşınmazın çevresinde kum ocakları ve benzer nitelikte boş tarlalar bulunmaktadır. Bölgede altyapı olanakları bulunmamakta, parselin sınırları bulunan kadastral yolların zeminde kanal olarak kullanıldığı görülmüştür, Taşınmaza özel araçlarla ulaşılabilmektedir.

Not: Taşınmazın 1/100.000 ölçekli, Sinop – Kastamonu – Çankırı Çevre planında Koyun Baba Barajı Sulama Sahası içerisinde yer aldığı ve imarsız tarım alanı niteliğinde olduğu bilinmektedir. 5403/5578 Sayılı Yönetmelik gereğince arazi toplulaştırma kapsamındadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.