0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çankırı Çerkeş Karamustafa Köyü'nde 4 Dönüm Yatırımlık Tarla

Sahibinden 4089m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19426
Metre Kare:
4089m2
Ada:
124
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İlker, 18600 Karamustafa/Çerkeş/Çankırı

Açıklama

ÇANKIRI ÇERKEŞ KARAMUSTAFA KÖYÜ'NE 500 metre UZAKLIKTA YATIRIMLIK 4 DÖNÜM TARLA 

Özellikler: Taşınmaz Çankırı ili, Çerkeş ilçesi, Karamustafa Köyü, Çeştepe Altı Mevkii, 124 ada 17 parsel de yer almaktadır.  Taşınmazın tapu vasfı 'TARLA'dır. 4.089 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Parselin şekli amorftur. Kadastral yola cephesi bulunmaktadır. ­

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Karamustafa Köyü Güney Cephe girişinden tali yoldan Çerkeş Orta Karayoluna doğru Doğu istikametinde 490 metre ilerlenir ve sağ kolda konumlu taşınmaza ulaşılır, 124 Ada 17 Parselin kadastral yola cephesi vardır. Taşınmaz Karamustafa köyüne 500 metre uzaklıktadırlar. Taşınmazın yakın civarı boş tarlalardan oluşmaktadır, bulundukları bölgede tarlalar genellikle kuru tarım için kullanılmaktadır. Yakın çevresinde Çerkeş orta Karayolu ve Samsun İstanbul Karayolu bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.