0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çankırı Çerkeş Karamustafa Köyü'nde 1596 m2 Yatırımlık Tarla

Sahibinden 1596m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19427
Metre Kare:
1596m2
Ada:
125
Parsel:
10
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karamustafa 125 ada 10 parsel, Çerkeş/Çankırı

Açıklama

ÇANKUIRI ÇERKEŞ KARAMUSTAFA KÖYÜ'NDE 1.596 m2 YATIRIMLIK TARLA 

Özellikler: Çankırı ili, Çerkeş ilçesi, Karamustafa Köyü, Kadıçayırı Mevkii 125 ada 10 parsel de yer almaktadır.Taşınmazın tapu vasfı TARLA'dır. 1.596 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Konu taşınmaz çok az eğimli ve geometrik olarak dikdörtgene yakın bir şekle sahiptir. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Kadastral yola cephesi bulunmamaktadır.

Ulaşım: 125 Ada 10 Parsellerin kadastral yola cepheleri yoktur. Taşınmaz Karamustafa köyüne 1.7 Km uzaklıktadırlar. Taşınmazın yakın civarı boş tarlalardan oluşmaktadır, bulundukları bölgede tarlalar genellikle kuru tarım için kullanılmaktadır. Yakın çevresinde Çerkeş orta Karayolu ve Samsun İstanbul Karayolu bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.