COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çankaya Yukarı Bahçelievlerde Kiracılı 3+1 Daire

Vakıftan 3 + 1 132m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 13942
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 132m2
Ada 6820
Parsel 25
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 49
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YUKARI BAHÇELİEVLER Mah. WİLHELM THOMSEN Cad. POYRAZ APT Apt. No: 5 / 1 ÇANKAYA / ANKARA

Açıklama

Özellikler:Ankara ili, Çankaya ilçesi, Yukarı Bahçelievler Mahallesi sınırları içerisinde Wilhelm Thomsen Caddesi üzerinde, 5 kapı numaralı Poyraz Apartmanı’nda zemin katta 1 no’lu bağımsız bölümde konumlanmaktadır. Taşınmaz mesken amaçlı kullanılmaktadır. İç Bölümleri Salon + 3 oda + mutfak + antre + hol + banyo + WC + balkon hacminden oluşmakta olup, net 132 m2'dir. Giriş Kapısı Çelik doğramadır ,salon ahşap parke,mutfak, antre ve hol seramik kaplı, banyo fayans, iç kapılar ahşap doğrama, pencereler PVC kaplı olup, daire boyalıdır.Merkezi sistem mevcuttur. Taşınmazın tapu vasfı mesken olup, halihazırda kiracısı bulunmaktadır.

Ana gayrimenkul, 1 zemin kat, 1 bodrum kat, 1 çatı katı ve 9 normal kattan oluşmaktadır.Otopark ve asansör bulunmaktadır.Ana gayrimenkulün girişi zemin kattan Wilhelm Thomsen Caddesi üzerinden binaya bakış istikametine göre sol taraftan sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Ankara ilinde Çankaya ilçesinde bilinirliği yüksek olan Wilhelm Thomsen Caddesi kullanılmaktadır. Taşınmaz Ankara Şehir Merkezi’nde konut kullanımının yoğun olduğu bir bölgede Bahçelievler’de konumludur. TYaya trafiğinin orta ve araç trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede yer alan gayrimenkulün ulaşım imkanları çeşitlidir. Taşınmaza toplu taşıma ile kolay erişilebilirliğe sahiptir. 

Not:Taşınmazın tapu vasfı mesken olup, halihazırda kiracısı bulunmaktadır.12.09.1968 Tarihli Yapı Ruhsatı ve 08.01.1971 Tarihli Yapı Kullanım izin Belgesi(iskan) mevcuttur.

Kira getirisi ortalama aylık 2.170 tl olup, gayrimenkul 20 yılda amorti etmektedir.