COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çankaya Meşrutiyette Kiracılı 117 m2 Ofis

Vakıftan 117m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 13961
Metre Kare 117m2
Ada 1082
Parsel 39
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 55
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 21/01/1965
Ruhsat Tarihi 07/04/1964
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

MEŞRUTİYET Mah. SELANİK Cad. SELANİK APT. Apt. No: 50 / 3 ÇANKAYA / ANKARA

Açıklama

Özellikler: Ankara ili, Çankaya ilçesi, Meşrutiyet Mahallesi, Selanik 2 Caddesi üzerinde yer alan, 50 kapı numaralı Selanik Apartmanı‟nın 1. normal katında yer alan 3 bağımsız bölüm no‟lu dairedir.Taşınmaz bina girişine göre 1. Normal katta ve sağ ön cephede konumludur. Taşınmaz projesine göre brüt 117m² kullanım alanına sahip olup antre - koridor, salon, mutfak, 3 adet oda, banyo, WC ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın antre - koridor, salon ve oda zeminleri parke kaplı, duvarları ve tavanı ise ince sıva üzeri saten boyalıdır. Mutfak ve banyo zeminleri seramik, banyo duvarları fayans kaplıdır. Tavanları ise ince sıva üzeri plastik boyalıdır. Meskenin giriş kapısı çelik kapı, iç kapıları ise ahşap kapıdır. Pencereler PVC‟den mamuldür. Taşınmazın doğalgaz yakıtlı kombi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır.Taşınmaz mesken vasfında olup,işyeri olarak kullanılmaktadır.Kira getirisi bulunmaktadır vr halihazırda kiracısı mevcuttur.

Ana gayrimenkul,  bodrum, zemin, 4 normal kat ve teras katı olacak şekilde toplamda 7 kattan oluşmaktadır. Ana gayrimenkulün bodrum katında; sığınak, depo, kömürlük, zemin katında; 4 adet dükkan, 2 adet mesken, 4 adet normal katların her birinde 3‟er adet mesken ile teras katında 2 adet mesken yer alacak şekilde toplamda 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkule giriş zemin kattan sağlanmaktadır. 

Ulaşım:Taşınmaza ulaşım için; Meşrutiyet Caddesi üzerinde doğu istikametinde ilerlendiği takdirde Cadde üzerinde yer alan Kızılay Fethiye Camiyi geçtikten yaklaşık 30m sonra sola değerleme konusu taşınmazın konumlu olduğu Selanik Caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 20m kuzey istikametinde ilerlendiği takdirde taşınmaz sol tarafta konumlanmaktadır.Yakın çevresinde; Atatürk Bulvarı, Meşrutiyet Caddesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Kızılay meydanı, Ziya Gökalp Caddesi, Namık Kemal Ortaokulu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Güven Parkı bulunmaktadır. Taşınmaz, Kızılay Meydanı‟na 600 m, Gaz Mustafa Kemal Bulvarı‟na 800 m, Atatürk Bulvarı‟na ise 400 m mesafededir. Taşınmaz Çankaya Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup tamamlanmış altyapıya sahiptir.  

Not: Taşınmaz mesken vasfında olup,  işyeri olarak kullanılmaktadır.Kira getirisi bulunmaktadır ve halihazırda kiracısı mevcuttur.26.01.1965 Tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi(İskan) ve 06.04.1964 Tarihli Yapı Ruhsatı mevcuttur. Taşınmaz, 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı‟nda 6 kat olup „Konut + MİA (Merkezi İş Alanı) alanı‟ nda kalmaktadır. 

Kira getirisi ortalama aylık 1.416 tl olup, gayrimenkul 20 yılda amorti etmektedir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.