1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çanakkale Kemel'de Boğaz Manzaralı 37 Dönüm Arazi

Sahibinden 37062m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18238
Metre Kare 37062m2
Ada 168
Parsel 51
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çanakkale Merkez Kemel ( Kemalköy) 168 Ada 51-Parsel

Açıklama

ÇANAKKALE KEMEL'DE BOĞAZ MANZARALI YATIRIMA UYGUN ARAZİ 

Özellikler: Çanakkale Merkez Kemel Mahallesi'nde yer alan TARLA vasıflı taşınmazdır. 

Tapuda  362 parsel olarak kayıtlı 37.350 m2 yüzölçümlü gayrimenkul uygulama görmüş olup, 168 ada 51 parsel olarak değişmiştir, yüzölçümü 37.062,84 m2’dir. .Taşınmaz tapu vasfı TARLA’dır. Kemel (Kemalköy) Mahallesi’ne 700 metre, Çanakkale-Bursa Yoluna 4,5 km, Çanakkale Çan Yoluna 1.5 km mesafededir.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.