1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çanakkale Ezine Üsküfçü Mahallesi'nde 5600 m2 Tarla

Sahibinden 5600m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 16880
Metre Kare 5600m2
Ada 0
Parsel 161
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çanakkale Ezine ilçesi Üsküfçü Mahallesi 161 parsel

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Çanakkale Ezine ilçesi Üsküfçü Mahallesi'nde yer alan 5.600 m2 TARLA vasıflı 161 parseldir. Çanakkale Ezine merkezine yakın, MÜSTAKİL TAPULU tarlanın kadastral yola cephesi olup, ulaşım sorunu yoktur. Etrafında sera ve hayvan çiftlikleri bulunmakta olup, hayvancılık ve sera yapımına uygun toprak yapısı ve verimlilik konusunda zengindir. Toprak yapısı gereği badem, ceviz, zeytin dikimine uygundur. Tarla vasfındaki taşınmaz Meyve bahçesine çevrilerek 150 m2 bağ evi yapılabilir.

Ulaşım: Taşınmaz Üsküfçü Köy merkezine 1,81 km , Ezine-Geyikli yoluna 4,34 km mesafededir.
Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.