COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çanakkale Biga Sakarya Mahallesinde Dükkan

Bankadan 11m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12255
Metre Kare 11m2
Ada 515
Parsel 41
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 29
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Sakarya Mahallesi, 207.Sokak No:1/A Biga/ÇANAKKALE

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

207. Sokak ile Barış Caddesikesişiminde konumlu, camekan pvc vitrinli, İskanbelgesini almış olması önemli avantaj, Kentmerkezinde 11 m² EKONOMİK DÜKKAN, FIRSAT FİYATA
Özellikler:
Taşınmaz, konumlu olduğu binanın zemin katında yer almakta olup bina 1. girişine göre sol ön cephede konumlu 2 bağımsız bölüm

numaralı iş yeridir. Taşınmaz yaklaşık brüt 11 m² alanlıdır. Bina 1.girişine göre sol ön cephede konumludur. Taşınmazın konumlu olduğu sokağa 3,05 metre cephesi bulunmakta olup dışarıdan yapılan gözlemde camekan pvc esaslıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmazın bulunduğu bina 460,00 m² yüz ölçümlü parsel üzerinde yer almakta olup, zemin kat + 2 
normal kat olmak üzere toplam 3 kattan oluşmaktadır. Zemin katta 4 adet bina girişi, 4 iş yeri ve 5 mesken, 1. normal katta 6 mesken, 2. normal katta 6 mesken olmak üzere toplam 21 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi ısı yalıtım üzeri dış cephe boyalı olup giriş, sahanlık ve merdiven basamakları mermer kaplamadır. Bina girişi onaylı mimari projede ve mahallinde 4 adet giriş şeklinde olup zemin kat seviyesinden güney cepheden sağlanmaktadır. Binada asansör bulunmamakta olup bina giriş kapıları demir doğramadır.

Ulaşım: İlçe merkezinin ulaşım arterlerinden olan Barış Caddesi üzerinde yer alan Biga Çiçekli Dede Özel İdare Ortaokulu referans olarak alındığında kuzey yönünde yaklaşık 460 metre ilerlendikten sonra sağ kol üzerinde 207. Sokak ile Barış Caddesi kesişiminde konumlu ana gayrimenkule ulaşılmaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu bölgede ticari hareketlilik düşük olup ağırlıklı olarak konut fonksiyonlu olarak gelişme göstermiştir. Genel yapılanma bitişik nizam yapı düzeninde 3­-4 kat şeklinde inşa edilmiş deprem öncesi ve sonrası binalardan oluşmaktadır. Toplu taşıma, özel araç ve yaya olarak ulaşım sağlanmakta olup kamu hizmetlerinden istifade edilmektedir.
Not: 29/04/1991 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur. Bölgede kadastral düzenleme yapılmaktadır.