0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çanakkale Biga Örtülüce Köyü'nde 2831 m2 Yatırımlık Tarla

Sahibinden 2831m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19300
Metre Kare:
2831m2
Ada:
194
Parsel:
36
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Örtülüce 194 ada 36 parsel, Biga/Çanakkale

Açıklama

ÇANAKKALE İLİ BİGA İLÇESİ ÖRTÜLÜCE KÖYÜ'NDE 2831 m2 YATIRIMLIK TARLA

Özellikler: Taşınmaz Çanakkale İli, Biga İlçesi, Örtülüce Köyü, Taşköprüsırtı Mevkii, 194 ada 36 parsel de yer almaktadır. Tapu vasfı 'TARLA'dır. Yüz ölçümü 2.831,51 m²'dir. Parselin şekli düzgün, kare yapıdadır. Ulaşımı kolaydır. Konum olarak avantajlıdır. Örtülüce Köyü'ne 3 km, Karabiga'ya 6 km, Biga Merkez'e 25 km uzaklıktadır.

*Alınan bilgiye göre tarla da hayvanlar için balya üretilmektedir. Başka ekin istenirse yetiştirilmeye uygundur. Yakın parsellerde meyve ağaçları yetiştiren vardır. Elektriği yok, suyu vardır. Teklif vermeden önce teyit ediniz.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.