COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çanakkale Biga Ilıcabaşı Mahallesinde 12 Dönüm Tarla

Sahibinden 12412m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 10823
Metre Kare 12412m2
Ada 105
Parsel 14
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Çanakkale İli, Biga İlçesi, Ilıcabaşı Mahallesi, Sivriçakıl Mevkii 105 Ada 14 Parsel

Önemli Bilgilendirme

Bölge bir yanıyla liman projesiyle,bir yanıyla otoban entegrasyonuna,bir yanıyla da demiryolu ağına bağlanıyor. Üstelik aynı bölgede yatırım etüdü tamamlanan Avrupa’nın en büyük kimya organize sanayi bölgesi ile göç ve nüfus artışı,yoğunluğu önümüzdeki 10 yılda 7-8 kat artacağı düşünülmektedir.

Bu projeler nedeniyle bölgede nüfus ve istihdam artışı olacağı için ekonomik hareketlenmeler meydana gelecektir. Ayrıca bölge otoban ve tren projeleri nedeniyle doğal yeni bir lojistik merkezi olarak görülmektedir. Yükseklik ve iklimsel koşulları nedeniyle tarımsal faaliyetlere uygundur. 

Balıkesir Çanakkale Planlama Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planına ilişkin plan kararlarına göre belirlenen bu makro projeler nedeniyle yatırım amacıyla çok fazla tercih edilmektedir.

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Biga Çan Yolu/D555 yönünde sola dönülür, Ilıcabaşı Köyü İç Yolu konumunda sola dönüldükten sonra Ilıcabaşı Köyü Yolu yönünde devam edilir ve yaklaşık 1 km sonra sola dönülür ve 2.4 km sonra taşınmaza ulaşılır.

Özellikler: Taşınmaz Çanakkale İli, Biga İlçesi, Ilıcabaşı Mahallesi, Sivriçakıl Mevkii 105 Ada 14 Parselde konumlanmaktadır. Taşınmaz "Tarla" vasıflı olup 12.412 m2'lik alandan oluşmaktadır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Parsel amorf yapıdadır. Taşınmaz Kadastral yola 90m. sınırı bulunup , Ilıcabaşı köyiçi mevkiine kuş uçuşu 1.5 km mesafe uzaklığındadır.