1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

BÜYÜK FIRSAT- Şanlıurfa Haliliye Devteyşti Mahallesi'nde 171 m2 Asma Katlı Dükkan

Bankadan 171m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16216
Metre Kare 171m2
Ada 5252
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 15.09.2015
Ruhsat Tarihi 02.09.2014
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

DEVTEYŞTİ MAHALLESİ, SALİH ÖZCAN BULVARI, NO:61B HALİLİYE / ŞANLIURFA

Açıklama

KISA SÜRELİĞİNE BÜYÜK FIRSAT İNDİRİMİNDEN FAYDALANARAK BU GAYRİMENKULÜ KAÇIRMAYIN 

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 3 bb numaralı taşınmaz Projede: 171 m2 (bk: 72 m², zk:52 m², ak:47 m²) alanlıdır. Asma kat projesinde 50 m2 alanlıdır. Taşınmazın binanın bodrum+zemin+asma katında konumludur. Sokaktan binaya bakıldığında sağ tarafta yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre her katta tek hacim mevcuttur. Ayrıca zemin katta Wc alanı bulunmaktadır. Alüminyumdan mamuldür. Taşınmaz Salih Özcan Bulvarına ~ 4 m cephesi vardır. Dükkanın zemini, yol seviyesinden ~30 cm yüksektedir.

Ulaşım: Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Devteyşti Mahallesi, Salih Özcan Bulvarı üzerinde konumlu Muhammed Miraç Apartmanı’nın zemin+asma+bodrum katında yer alan 3 b. bölüm nolu (61B kapı nolu) depolu asma katlı dükkandır. Taşınmaza ulaşım; Salih Özcan Bulvarı ile 9708.Sokak kesişimi referans alınarak, Salih Özcan Bulvarı üzerinde güney yönünde ~590 m ilerlendikten sonra taşınmaza sağ kolda ulaşmak mümkündür. Çevresinde bitişik nizamda yapılmış, 3-5 yıllık, 2-3 katlı, konut ve konut+ticaret amaçlı olarak kullanılan binalar ve çok sayıda arsa bulunmaktadır. Ulaşım özel ulaşım araçları ve toplu taşıma araçlaı vasıtasıyla kolaylıkla sağlanabilmektedir. Alt yapı tamamlanmış olup kamu istifadesi tamdır.

Not: 02.09.2014 tarihli yapı ruhsatı ve 15.09.2015 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı Depo Asma Katlı Dükkândır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.