COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Yıldırım Değirmenlikızık Mahallesi'nde 437 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 437m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17794
Metre Kare 437m2
Ada 418
Parsel 41
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 02/03/2015
Bağımsız Bölüm 49
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Değirmenlikızık Mah.4.Şahin Sk.No:8BA B Blok 49 Nolu bb Yıldırım/Bursa

Açıklama

Özellik: Taşınmazın onaylı projesine göre B blok 1. ve 2. bodrum katta yer alan 49 numaralı dubleks dükkandır.  1. bodrum kati 263 m2, 2 bodrum katı 174 m2 olmak üzere toplamda 437 m2 alanlıdır. 1.bodrum katında dükkan ve hol mahalleri, 2 bodrum katında dükkan devam mahalli, hol, WC mahalli vardır. Taşınmaz girişi 1.bodrum kattan sağlanmaktadır. Taşınmazın dış cephe doğramaları ve giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır.  

Taşınmazın bulunduğu site projesine göre A-B-C-D-E olmak üzere toplamda 5 bloktan ibaret olup, taşınmazın da içerisinde bulunduğu B blok, 2 bodrum kat + zemin kat + 7 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Onaylı mimari projelerine göre B bloğun 2 bodrum katında sığınak, tesisat odaları, 1.bodrum katta yer alan 4 adet dükkanın devam mahalleri, 1.bodrum katında 6 adet dükkan, zemin katta blok girişi ve 5 adet daire, normal katlarda her katta 6 şar adet daire, çatı katında 7.normal kattaki dairelerin devam mahalleri olmak üzere blokta toplam 53 adet B.B. bulunmaktadır. Ana taşınmazda güvenlik ve asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşabilmek için, Bursa ili, Yıldırım ilçesi, Değirmenlikızık Mahallesi içerisinde yer alan Değirmenlikızık Dumlupınar İÖO nun güneybatısındaki 4.Eğitim Sokakta güney yönde ilerlerken sağa 4. Şahin Sokağa dönülür. Dönülen bu sokakta güneybatı istikametinde yaklaşık 20 mt ilerlenildiğinde yolun sağ tarafında taşınmazın da içerisinde bulunduğu siteye ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu site çevresinde genelde az katli eski yapım binalar ile seyrek olarak yeni yapım tarihli siteler-teki binalar bulunmaktadır. Yakınlarında okul, cami, market park vb sosyal donatı alanları bulunmaktadır.

Not: 02/03/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı Dubleks Dükkan'dır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.